Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri egy négy éves kapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri egy négy éves kapcsolatot tönkretenni, ha van egy pasi, aki nagyon bejön több mint négy éve? Az utóbbi másfél évben nagyon elvagyunk.

Figyelt kérdés
Ő sokkal jobban bejön, mint a jelenlegi pasim, és a mostani kapcsolatom eleléggé tré, nem is nagyon beszélgetünk, olyanok vagyunk, mint egy idős házaspár. Igen, próbáltam már javítani rajta, de nem megy.
2016. jún. 28. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Csere.Nyiss az új felé.:)
2016. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd azt aki jobban bejön. Na akkor lapozzunk. Egyéb kérdés? Valami fura perverzió? Saláta punci? Maszturbálás káros hatásai? Semmi?
2016. jún. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sztem mar dontottel,amikor azt irtad a mostani eleg tre.. es jobban bejon az uj.
2016. jún. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hol ismerted meg az újat? Megcsaltad már vele a párodat?
2016. jún. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok. De azért addig bem hagyod el a mostanit, amig bizonytalan az új. Igazi mocsok női viselkedés.
2016. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már meg is csaltad, akkor már lépj. Ne hülyítsd szegényt.
2016. jún. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
csak előtte szakíts
2016. jún. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem G.Edina vagy? Ha a régi kapcsolatban nem érzed magad jól akkor újdonság kell
2016. jún. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem csaltam meg vele, nem G. Edina vagyok, és a fiúval szó sem volt még kapcsolatról meg ilyenek. Tehát ott semmi sem biztos.
2016. jún. 28. 18:21
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha nem megy a mostani,akkor mondd meg neki,és szakítsatok.Ne csald meg.
2016. jún. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!