Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, hölgyek! Meddig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, hölgyek! Meddig mentek el a szexben? A bdsm világában mennyire szerettek elmerülni? Inkább a lightos bdsm vagy bevállaljátok a szenvedélyes alázatos sub szerepet teljesen?

Figyelt kérdés
2016. jún. 30. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

A szenvedélyes alázatos szub szerep ellentétét kedvelem. Másképp fogalmazva, ha a fiú az alázatos szub.


24 L

2016. jún. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
75%
Nocsak még vannak dominák is errefelé?:D
2016. jún. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van pàr dolog, ami kifejezetten vonz, az àltalam lightosnak megìtèlt dolgokbòl. Pl orgazmus kontroll, fenekelès, megkötözès, apròbb erőszakos megnyilvànulàsok fizikai ès verbàlis is. Van pàr dolog, ami kipròbàlàs szintjèn izgat, egyrèszt kìvàncsisàgbòl, màsrèszt a sajàt hatàraim feszegetèse miatt...

Kèrdező, mit èrtessz lightos ès mit bevàllalós alatt?

2016. jún. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Lehetőleg semennyire sem merülnék el benne. Szomorú, hogy ma már ez az alap.
2016. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Domina voltam fősuli mellett 2 évig sok érdekes dologgal találkoztam. De switch vagyok kettős hajlam. De inkább domináns vagyok 22 N
2016. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a szenvedélyesen alázatos szub szerepet szeretem, bár vannak kemény korlátaim, de pontosan onnan tudom hogy a domináns fél megbízható, hogy ezeket betartja (kaki, pisi szex nem higiénikus)De sok korlátom át lett már törve és sok dolgot csináltam élvezettel amiről előtte sosem gondoltam volna, hogy megteszem.

És nem keresek most domot, köszi. :-)

2016. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bocsi, én is inkább domina vagyok
2016. júl. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én közepesen. Szeretem, ha érzem, hogy teljesen a férfié vagyok, viszont az nem jön be, amikor csak arra megy ki a játék, hogy kiszolgáljam őt. Szeretem, ha közben folyamatosan izgatva vagyok, ez pedig azok alapján, amiket a dom pasik írnak magukról, esélytleen egy "alázatos szub szerepben".

27L

2016. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!