Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM szex, miért ítélitek el?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM szex, miért ítélitek el?

Figyelt kérdés

Csak a savazást kapom, hogy beteges p vagyok.

Ha előkerül a bilincs és a korbács miért nem tudjátok elengedni magatokat és élvezni?

22L



2016. júl. 5. 10:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
Mert sokan nem fogadják el, hogy már nem a kőkorban és a kizárólag misszionárius pózban élünk... El kellene fogadniuk, hogy van akinek ez jön be, ahogy Neked is el kell fogadnod, hogy van olyan férfi akit ez nem izgat.
2016. júl. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
27%

Mert sok a korlátolt ember, illetve aki azt szeretné, hogy mindenki olyan legyen, mint ő maga.

Kérdező te domináns vagy alárendelt vagy inkább?

2016. júl. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
És mi történne, ha együtt lennénk? Jól elvernél? És én mit csinálhatnék?
2016. júl. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Lehet rossz helyen keresel és nem mindenki tudja ezt tolerálni...

Tudod zsák a foltját !

2016. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Komoly egy BDSM-es panaszkodik erről? Az még az egyik legelfogadottabb fétis, szerintem az emberek nagy része elfogadja, itt Mo.-n.
2016. júl. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%

Engem például teljes mértékben hidegen hagy, személyes véleményem szerint egyáltalán, semmi, nulla vonzó dolog van benne, inkább idegesítő lenne, ha folyton ilyen bäromságokkal zaklatna a párom.


Nem személyes véleményem szerint pedig beteges és perverz. Te vagy a kisebbség ezzel a bäromságoddal, ne te legyél már felháborodva, hogy mások megvetnek miatta.


Tipikus "csakazémecigánvagyok?!".

2016. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Kicsit visszahúzódóbb vagyok, de nem ítélem el. Főleg hogy talán egy dominánsabb nő illene hozzám.


23/F

2016. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
Kedves kérdező. Az a probléma hogy ami más és nem megszokott azt az emberek nem nyelik be és visszautasítsák. Esetleg el is ítélik betegesnek tartják olykor. Nem mindenkit lehet rá venni hogy engedje el magát és élvezze mert valakinek ez nem fér bele a keretbe. Kényszeríteni meg nem lehet senkit. 2 évig voltam Domina fősuli mellett sok érdekes dologgal találkoztam és én is kaptam hideget meleget. A lényeg hogy ne kattogj azon hogy ki mit gondol. Ha te szereted csináld és élvezd de soha ne akard másra erőltetni a vágyaidat. 22 N
2016. júl. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%

Nanana! Az attól is függ, hogy milyen irányba! Engem egy nő se fog kikötözni, bilincselni és korbácsolni se! Fordítva jöhet, ha én vagyok a dom. De hogy én legyek alávetett?! SOHA!


Na erről ennyit! Ha domina hajlamod van, keress alávetett pasit, van belőlük elég - és még élvezik is!


25/F

2016. júl. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak azért beteges p.cs@znak le, mert ez az alázás már a játék része.;)
2016. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!