Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ha bejön egy fiú akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha bejön egy fiú akkor hány nap után keresitek?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt nagyon jókat beszélgettünk,három napig én írtam neki,most várom hogy ő is keressen:) Ti hogy vagytok ezzel lányok ?

2016. júl. 5. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem rossz lesz neked azt várni, hogy majd a lány ír.


Te vagy a férfi, te akarod a farkaddal meghódítani az ő pináját. A megszólítástól a bugyi lehúzásáig jó ha elfogadod hogy te csinálsz mindent. A nőknél sikeres férfiak így csinálják.


23/F

2016. júl. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szoktam loholni egy pasi után sem akármennyire bejön... Ha beszélgetünk és mondjuk nem ír akkor 2-3 héttel később rá kérdezek hogy Hogy van? Milyen napja volt? De ha nem igazán kapok választ vagy csak ilyen egy szavas szösszenetet akkor hagyom a fenébe... Ha akar valamit majd keres ha meg nem akkor Így Járt! 22 N
2016. júl. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor én rohadtul gáz lehetek, mert utána folyamatosan tartom a kapcsolatot, ha látom h már leszar akk énis.

f

2016. júl. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
42%

#1

A nőknél sikeres faszik nem szorulnak rá, hogy pitiztenek a csajoknak mert maguktól futnak utánuk.


Amúgy a kapcsolat két emberből áll. Ha hagyod a csajt az elején elpofátlanodni akkor később is ezt veszi természetesnek és akkor nehéz lesz változtatni rajta. Pont az ilyen szerencsétlen hozzáállás miatt van Ennyi egoista csaj.

2016. júl. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én utálok ráírni pasikra,olyankor olyan érzésem van,hogy nekem kell szolgáltatni a témát,"nekem kell meghódítanom",ha már én írtam rá...és ettől nem érzem nőnek magam.Csak akkor szoktam írni,ha már járunk,de az ismerkedős időszakban ráhagyom a pasira.

20L

2016. júl. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
utolsó adom (Y) Egyetértek veled :)
2016. júl. 5. 12:45
 7/8 anonim ***** válasza:
7-8nap múlva lehet rairok, attol függően,milyen állapotban van epp a kapcsolatunk, illetve mennyire igényli azt, hogy én is keressem.
2016. júl. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

4:

De ez nem úgy néz ki hogy egy jó srác szó szerint hátradől és nyújtózkodva összekulcsolja a kezét a tarkója mögött miközben a csaj már a sliccét gombolja.


Hiába tetszik egy srác sok csajnak, akkor is a srácnak kell általában:

-a lányt megszólítania

-a lányt elhívnia randizni

-a lányt megcsókolni legelőször

-a lányt meghívnia magához estére

-a lányt levetkőztetni

Ezek tök alap dolgok, amiket a legtöbb férfi megcsinál. Még a nők számára legvonzóbb pasiknál is általában a férfi aki kezdeményezi a randit/csókot/szexet, nem pedig a nő.


5: Egyetértek

2016. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!