Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan lehet kijönni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kijönni egy ilyen kínos szituból?

Figyelt kérdés
Barátnőmnél aludtam tegnap előtt. Este ugye beindultunk, es innen gondolom mindenki tudja. Mikor viszont az orális részhez értünk, valami rettenetes dolog történt. Komolyan azt hittem elsírom magam a fájdalomtól. Tehát mondom mi az ábra. Kedvesemnek a héten lett fogszabályzója. Most "próbáltuk ki" először, milyen a szopás fogszabályzóval. Nem féltem. Hátradőlten és élveztem. CSAKHOGY!!! olyan intenzíven szopott, hogy mikor hirtelen felrántotta a fejét, a felső fogsora belsején lévő kampók beleakadtak a MAKKBA, és kishíján letépték azt. Hu bsszameg, leírni is fáj...ömlott a vér mint állat, én ordítottam, a barátnőm is, és szaladt a fürdőszobába valami kodszerért. Miután kb fél óra után a verejtékezős hidegrázásos fájdalom csak mérsékeltté enyült, nekiláttunk hogy felmérjük a kárt. Meglepődtem mikor láttam, hogy CSAK egy kis részen tépte fel a makkot. A rengeteg vér miatt azt hittem letépte majd az egészet. Na és a lnyeg hogy muszáj elmennem orvoshoz, mert nem akar gyógyulni, hiaba fertotlenitettuk folyamatosan. Ugy voltam vele hogy majd begyógyul..csak azert mert..most ti oszinten hogy felelnétek arra a kérdésre hogy: Hogy történt az eset? Hogy adjam elő ezt az orvosnak?

2016. júl. 13. 16:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Azért ha már túl vagy a dokin beszámolhatnál, hogy mi történt, hogyan reagált?
2016. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tenyleg, el is feledkeztem róla. Elmeséltem neki (na nem ilyen reszletesseggel), és csak vigyorgott 😃 mondta hogy ami jó dolog, az jó dolog, de a fogszabályzó ilyen szempontból veszélyes, és nagyon vigyázzunk. Nehogy az élvezetek kárára Menjen :D Felírt egy kenőcsöt, megveregette a vállam, és Ennyi volt. Megkönnyebbülés, köszönöm srácok ;)
2016. júl. 17. 22:49
 13/13 anonim ***** válasza:
;)
2016. júl. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!