Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha egy lány 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha egy lány 22 évesen szűz? Van olyan pasi manapság, aki ezt értékeli? Őszinte válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 12:30
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
88%
barátnőmmel most jötte össze. ő 21 és még szűz :) f26
2016. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
72%
Hát kedves első válaszoló ez elég alpári volt... Mert szerinted egy huszon éves lány csak akkor lehet szűz ha prűd vagy csúnya? Arra nem gondoltál hogy esetleg nem akarta szét tenni a lábát az első jött ment pasinak? Vagy még nem találta meg a megfelelően embert? Vagy épp mikor párja volt akkor még túl fiatal volt ahhoz hogy keféljen és azóta nem ismerkedett? Hidd el rengeteg olyan lány ismerlek Fősulin 20-23 éves és szűz.. Jah és nem prűdek és nem csúnyák gyönyörű lányok csak éppen nem a hozzád hasonló bunkó tahoval akarják elveszteni! Kedves kérdező.. Nem gáz... Annak add oda magadat akiben tökéletesen megbízol. 22 N
2016. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%

csak akkor értékes, ha olyan háttér miatt vagy szűz...

ha már 14 évesen leszoptál volna akárkit egy kis szeretetért, de senkinek nem kellettél, akkor nem értékelendő...

am szerintem nem gáz...viszont lehet valami gáz veled ettől függetlenül...


23F

2016. júl. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
71%

Ez soha nem lenne gáz szerintem.

20 éves vagyok, lány és szűz.

És hogy sokakat felvilágosítsak, nem csak, olyan okok állhatnak emögött, mint a prűd viselkedés, vagy a csúnya kinézet.

Ha egy lánynál van egy értelmi szint, amit egy srácnak meg kell azért ütnie ahhoz, hogy párkapcsolatot lehessen vele kialakítani, és ez a szint azért a degeneráltak felett van (nem pedig a felhők felett!), akkor nagyon nehéz egy normális pasit találni. Manapság a SWAG, a YOLO meg a menőség kiérdemelése végett folytatott alkoholizálás és drogozás nagyon elterjedt a korosztályban. Meg a paraszt viselkedés. Én például rosszul vagyok ezektől. És nincs sok hely, ahol egy olyan sráccal ismerkedhetnék, aki tudja pl. "pí" értékét a 3. tizedes jegyig. (2.-at talán még azért mindenki ismeri)

2016. júl. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
92%
Önmagában ettől a ténytől nem lesz több egy nő, de kevesebb sem.
2016. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem gáz,szinte mindig azért szűz valaki ennyi idősen mert megüthetetlen elvárásokat állít,aminek ő maga sem tud forditott esetben megfelelni. Vagy olyan elviselhetetlen a személyisége ,hogy csak taszítja a pasikat,de az elvárás magas. Én lányként mondom azt,hogy a lányok ne várják el,hogy Calvin Klein modell legyen a párjuk addig amíg ők sem Victoria Secret modellek.
2016. júl. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
94%

Utolsó én azért férfiként merem remélni, hogy soha nem lesz igazi modell barátnőm, mert a legtöbb messze nem szép...


Egyébként kérdező, értékelni különösen nem lehet benne mit, azért nem a szent grált őrizgeted, bármennyire is furcsán hangzik. Természetesen örülni örülnék annak, ha éppen én lennék a kiválasztott, de attól, hogy szűz vagy, nem vagy jobb egy nem szűz nőnél emberileg...

2016. júl. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
51%
Attól függ hogy miért vagy még szűz, mi a valódi oka, de azt még lehet hogy te sem tudod mert hajlamosak vagyunk máshogy látni, mást gondolni a valóságról mint ami valójában az igazság. A gáz szerintem nem a megfelelő szó erre a dologra, mert ez nagyon sok dolgon múlhat hogy valaki miért szűz még 20 felett és nagyon sokszor nem csak az illető hibája hanem vastagon benne vannak a nem megfelelő gyerekkori körülmények amik aztán később kihatnak az egész felnőttkorra. Az hogy még szűz vagy ezért még önmagában szerintem semmilyen extra pont nem jár, nem ez alapján fognak megítélni a pasik, hanem hogy milyen személyiség vagy, mennyire jössz be nekik belsőre, ha nem nagyon/semennyire, akkor tök mindegy hogy szűz vagy-e vagy sem, így is úgyis csak egy-néhány patronra fogsz kelleni nekik. 27/F
2016. júl. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
58%
hát aki azt gondolja hogy ez "gáz' az idióta, te meg 22 éves fejjel nem kéne már ilyen gyerekes legyél már meg se haragudj :))
2016. júl. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de nem is hatalmas előny.
2016. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!