Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gáz, ha egy lány 22...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, ha egy lány 22 évesen szűz? Van olyan pasi manapság, aki ezt értékeli? Őszinte válaszokat kérek!

Figyelt kérdés

2016. júl. 21. 12:30
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%

most hiába osztja az észt a sok frusztált loser korodbeli szűz p0cskenőcs, egy csajnak rohadtul nem erény ha 22 évesen még eszébe se jutott egy kapcsolatig eljutni, sokan nem tudnának ezzel mitkezdeni, és semmi türelmük nem lenne mire évek alatt megtanulod mit jelent egy tartalmas szeretkezés.

Ahogy az ilyen gyíkarc gyökereknél is jó oka van hogy komoly nő nem állt le nekik még úgy nálad is komoly a baj.

2016. júl. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem se gáz!Én kifejezetten örülnék neki ha a barátnőm szűz lenne. Ugyanis tudom azt hogyha eljön a szeretkezés ideje akkor bennem bízik meg leginkább a lány és rám fog teljesen hagyatkozni, és szerintem a kanok többségét önbizalommal fogja eltölteni hogy ők már vették el más szüzességét, és hogy megbíztak bennük. A maradék féreg mondja csak azt hogy gáz, mert életükben először nem egy szét kúrt lotyó piná-val találkoznak amibe könnyen becsusszannak, hanem gyávák és nem tudnak a feladattal megbirkózni. Szóval erről ennyit ;)
2016. júl. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
87%
Nekem bejönne, mert legalább szűk, meg lehet neki megtanítani a dolgokat...:) 20/F
2016. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!