Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem szeretek szexelni, mert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeretek szexelni, mert mindig parázok?

Figyelt kérdés

A fertőzésektől.


Ha védekezem, akkor is mindig lesz valami bajom, viszketés, alhasi fájdalom....pedig direkt kérem h mossa meg a kezét...és mégis....nem tudom élvezni igazán.....orvosnal voltam semmi gombas fertőzes....stb és mégis....


2016. júl. 21. 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Pszichés... Ha használtok gumit, plusz a partnered ügyel a megfelelő higiéniára, akkor minimális az esélye, hogy elkapj valamit. Hamarabb kapsz el fertőzést a strandon vagy a nyilvános wcben...

Lazulj, így kimaradsz egy csomó jóból! ;)

2016. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Úgy ahogy írta az első. Pszichés probléma...
2016. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

De pszichés dolgok miatt viszket?


Ez biztos nem lehet, viszket....plusz a hasam alja is mindig faj utana.....sajog

2016. júl. 21. 21:44
 4/19 A kérdező kommentje:
plul nyalás után is....meg ha csak siman ujjazas van utana is
2016. júl. 21. 21:47
 5/19 anonim ***** válasza:
A szorongás bármilyen testi tünetet képes leutánozni. Olvass csak utána a viszketés lelki hátterének! ;)
2016. júl. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
bárcsak amiatt lenne, de szerintem nem emiatt van
2016. júl. 21. 21:54
 7/19 anonim ***** válasza:
Ok, akkor szerinted mi miatt?
2016. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

nem tudom....


lehet a gumitol is, vagy nem tudom de aggaszt

2016. júl. 21. 22:02
 9/19 anonim ***** válasza:
Pszichés az tuti csak el képzeled és meg történik mint az amiről a vészhelyzetben sem beszélnekben. Csak festék volt a vízben és emiatt egy csomó srácnak kék volt a vizelete. Utána azt hitték hogy halálos betegek és minden tünetet éreztek hasfájás fejfájás émelyges stb. mert azt hitték hogy betegek. És közben semmi bajuk sem volt csak festék. Ez is ilyen azt hiszed ez lesz és meg is történik csak mert biztosra veszed de ha nem hinnéd nem lenne. Ez a vélemenyem.
2016. júl. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
szerintem nem erről van szó, de jó lenne ha lányok is irtak volna hogy nekik nem szokott e ilyen lenni
2016. júl. 21. 22:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!