Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés egy férfi számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés egy férfi számára egy csikló tapintása, nyalogatása? Mi miatt szeretik? Mit szeretnek benne?

Figyelt kérdés
Légyszi ne írjátok, hogy pont olyan, mint a nőknek a pénisszel való kapcsolata.

2016. aug. 1. 20:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a tapintása miatt szeretek hozzá érni mert mindenhol jó megérinteni egy nőt, hanem azért mert ha hozzá érek az reakciót vált ki a belőle. Élvezi és ha jól csinálom akkor elélvez, ami nekem örömet okoz. A nyalogatás is hasonló elven alapul. Ha nem váltana ki semmi reakciót a lányból ahogy nyalom a csiklóját, valószínű elmenne tőle a kedvem.
2016. aug. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
De minden csikló egyforma, ugye? Nincs belőle millió, mint pu nciból? Max. kisebb, nagyobb...
2016. aug. 1. 22:52
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Kinyaltam már pár lányt, de olyan nagy eltérés nem volt köztük csiklóban, inkább szeméremajkakban. Azért szeretek kinyalni egy nőt, mert ha tetszik külsőre, akkor a dugáson felül egyből arra gondolok, hogy jó lenne kinyalni. A nunijuk pont jó helyen van, szép lábak közt :) Meg szexin látszik a fenék is. Szóval tök gerjesztő, meg maga a gondolat, hogy miattam élveznek el. A félreértések elkerülése végett, imádok nyalni spontán, de azért a döngölős részt nem mindig hagynám ki.
2016. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A csiklók között nincs nagy különbség. Csupán a méret és a felette lévő bőrtakaró amit ha jól tudom csuklyának neveznek. Valamelyik csikló kibukkan már attól ha széthúzom a puncit, de van olyan is amit nagyon nehéz előcsalogatni. A jelenlegi páromé az utóbbi közé tartozik. Nem egyszerű kicsalni a rejtekéből :)
2016. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Az legalábv ezek szerint kinézetre kb. egyforma. Nem kell emiatt is stresszelni.:)
2016. aug. 1. 23:38
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
A punci kinézete miatt amúgy sem kell stresszelni. Azt minden pasi szeretni fogja akárhogy is néz ki. Ha téged szeret azt is szereti
2016. aug. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
40%
csakis a babcsikló a jó
2016. aug. 2. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
64%
ja amúgy nektek kbszott könnyű azt mondjatok pna p..ina egyre megy uuuuuugyee??? jajjj de persze a farkakat meg ócsároljátok , abból már nem megy egyre... blee
2016. aug. 2. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Bab?!?!
2016. aug. 2. 06:52
 20/25 anonim ***** válasza:
83%
A nagyobb csiklókat szívesebben nyalom. Valahogy csajosabb hogy nagyobb, illetve jobban felizgultnak hat !
2016. aug. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!