Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas férfiak, akit szexuálisa...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak, akit szexuálisan elhanyagol a párja, miért alakult így?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok tudtok-e okokat mondani, nem csak a nő részéről, hanem a saját hiányosságaitokról is ha van ilyen. De öszintén minden érdekel. Kort legyetek szívesek írni.

#munka #fáradtság #elhízás #Házasság ellaposodása #kevès szex #nő megváltozott #férfi egykedvűség stb
2016. aug. 5. 07:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
mert megunják egymást, tudat alatt realizálódik h ugyanaz lesz minden nap éveken át, és most csak azokat vegyük figyelembe ahol egyik fél sem tesz azért h változatos legyen, csak beletörődnek a saját nyonorukba.. megmondom miért nem fogok házasodni.. úgy érezném magam h 'bevagyok zárva' a kapcsolatba, befeszülnék, túl szabad lelkű vagyok ehhez. a sima kapcsolattal semmi gondom, szeretem a bnőmet, de el sosem venném... mondjuk azis közrejátszik ebben h szüleim fantasztikus házasságának javarészt én ittam a levét, igy olyan szintű gyűlölet van bennem ezzel kapcsolatban h else tudom mondani. remélem vmennyire haszos választ adtam
2016. aug. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%
Az "elhanyagoláshoz" is két fél kell. Az a szomoru, ha az egyik fél teper a kapcsolatért, a másik meg csak elvan mint a befőtt a polcon... (40)
2016. aug. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Kolcsonos serelmek ki nem beszelese, problemak meg nem oldasa. Ehhez tarsul az is hogy egy hosszu kapcsolat ohatatlanul megfarad, ellaposodik ha nem tesznek ellene. Nalunk ezek az alap okok, a napi vitak pedig folyamatossa teszik az ellentetet, tehat a kommunikacio is minimalisra szukul eselytelen valtoztatni
2016. aug. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%

A terhesség, szülés, kisgyermekes kor mindig kritikus időszak.


Vannak párok, akiket a terhesség felpörget, de vannak, akik már ilyenkor abbahagyják a szexet – vagy a nő nem kívánja, vagy a pasit kezdi el taszítani a helyzet vagy a nő pocakja.


A szülés és az azt követő hetek (esetleg 2-3 hónap) a mélypont, a legtöbb pasi ilyenkor szenved a legjobban és sokan félreqrnak. A kismama fáradt, esetleg motiválatlan, vagy egyszerűen csak nem lehet szexelni, és ez a pasiknak sok, pláne a kisgyermekkel együtt járó stresszel együtt.


A szülést követő évben hullik szét a párok legnagyobb része, ha megfigyeled. Egyrészt ekkorra már "beérik" a terhesség/szülés alatti elégedetlenség; a legtöbb pasi félrejár. Másrészt a kismamák hüvelye a legtöbb esetben tág(abb mint volt), és ezt a pasik visszaesésként élik meg.


Ezután meg "csak" a macera, a kisgyerek(ek), a családos lét felelőssége és nyűgje... A pasik 95%-a félremegy akár akarod akár nem.


That's life.

2016. aug. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
Kedves utolsó, Persze van ilyen is, de ez azért szerintem nem tipikus, ez csak akkor fordul elő, ha már a terhesség előtt sem volt rendben teljesen a kapcsolat és a szexmegvonás az utolsó csepp. Amúgy ha valaki a szereti a párját, aki épp gyereket vár, de eü. okoból nem tudnak együtt lenni akkor nem lép félre pár hónap miatt hidd el. Egyébként is vannak egyéb alternatívák a kielégülésre. Sajnálom, ha veled ilyen történt
2016. aug. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: ez az én személyes tapasztalatom is, meg ezt látom magam körül. Lehet tündérmesékben hinni, és kell is, de attól még a realitás arcon csap mindenkit.
2016. aug. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5# vagyok. Férfi vagyok és három gyerekünk van. A második és harmadiknál alig volt szex, sőt a harmadiknál egyszer sem volt a 9 hónap alatt és azóta sem azaz 14 hónapja nem volt semmi mégsem csaltam meg még, pedig nem én tehetek arról hogy így élünk
2016. aug. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó! Azt írod: "mégsem csaltam meg MÉG" - igen, ez a helyes megfogalmazás. MÉG nem. De fogod. Ilyen az élet.
2016. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
45%
Nézd, ha a helyzet nem változik, akkor előbb-utóbb elkerülehetetlen lesz, hiszen lesz egy csaj aki adott esetben kikezd velem vagy én vonzódom hozzá és nem biztos, hogy ellenállok. 30-as éveim közepén nem mondhatom azt, hogy nem fogok nemi életet élni, de erről nem én tehetek vagyis ha mindent megpróbálok és mégsem, akkor nem én tehetek
2016. aug. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
ide megkérdezném h ki miért van a párjával ha már ugyis sz.ar?
2016. aug. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!