Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet hogy velem van gond?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy velem van gond?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok/f

A barátnőm akivel jelenleg vagyok, hát hogy is mondjam..nem azon a hullámhosszon van amin én szexeuális téren.

Természetesen megértem hogy egy két dolgot nem akar, nem is nagyon cseszegetem ez miatt, de már kissé kezd elegem lenni az ismétlődő dolgokból, én vinnék egy kis extrát bele a szexbe, de soha illetve mikor akarom, mindig elutasítja.

Próbáltam vele beszélni erről, de valamiért soha..meg utóbbi időkben a szexet sem akarta-ja, már, nem tudom mi lehet.

Üzibe leírom annak akit érdekel a dolog.

Kösz előre is.


2016. aug. 24. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Meghallgatlak szívesen😊 L
2016. aug. 25. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mesélhetsz nekem is ha gondolod :) 18/L
2016. aug. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt. Ne te mondj ötleteket, inkább kérdezd meg tőle, hogy őmit szeretne

L

2016. aug. 25. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mit szerettél volna? Mibe ment bele eddig? Ő hány éves?

27 L

2016. aug. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Erre kivancsi vagyok. Szivesen segitek ha tudok :)
2016. aug. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!