Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehetett velem? Normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehetett velem? Normális ez? (18/l)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves lány vagyok,és a kérdésem a következő lenne:

kb egy hete találkoztam egy sráccal,iszogattunk,és jól éreztük magunk.Le is feküdtünk,ám még amikor alig volt bennem,elkezdte nyalogatni a lábamat,szopogatni a lábujjaimat.Engem az ilyesmi SOHA nem vonzott,sőt inkább bizarrnak tartottam eddig,de így élőben,bár megdöbbentett és fura volt,kifejezetten felizgatott.az érzés is egyszerűen bizsergető volt,és talán a tudat is hogy kicsit "alámrendelt" volt a fiú,nyalogatta a talpam..mindenesetre aznap este mégegyszer csináltuk kb 1-2 óra elteltével,és akkor már felszabadultabban.nem is tudom,talán kicsit jólesett hogy "megalázkodik" vagy nem tudom,de maga az érzés is meglepett hogy felizgat..ezelőtt az ilyesmit bizarrnak gondoltam,sose izgatott..lábfétisem lenne?mi van velem?Főleg az aggaszt hogy eddig ez szinte taszított,azóta meg rengeteget gondolok erre,és ha magamhoz nyúlok is ilyesmikre gondolok..



2016. aug. 31. 17:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
normális ;)
2016. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
64%
Egy domina születését hallhattunk.:D
2016. aug. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
de mi lehet ennek az oka?:/
2016. aug. 31. 17:47
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
#2: Sajna. :DD
2016. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán tetszett és ennyi.
2016. aug. 31. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
eddig perverziónak gondoltad és pont ez izgat fel! :D
2016. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond. Ha jól esik, hát élvezd! Nem ártasz vele senkinek.
2016. aug. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%
Kicsit kamu szaga van a történetnek...
2016. aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Figyelj..... Minden ember perverz. Ha tudnád mit csinálnak még a Fiúk........ Háát ja.
2016. aug. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
76%
Én is szeretnék csajszi mezitlábat kényeztetni :)
2016. aug. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!