Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ha egy lány az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha egy lány az anális szexet még nem szeretné, de a feneke ujjazását élvezi, azt ti is élvezitek?

Figyelt kérdés

Szóval az anális szexebe még nem mennék bele, de a fenék izgatás tetszik. Nektek ez is örömet okoz? Nem bánnátok, hogy csak az van?

L



2016. szept. 14. 13:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Persze. Én szeretem ujjazni és nyalni is a nők ánuszát.

Sok nő kedveli.

2016. szept. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Joe.38 ***** válasza:
Ujjazni? hm... jó. Persze jó. Kezdetnek.
2016. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Khmm. Az anális szex, kb annyit jelent, hogy a hátsófertályt firtatjuk. Ergó a kérdés logikai problémát vet fel. Ha valaki nem szereti az anális szexet, az nem élvezi a feneke ujjazását sem, hiszen az anális szex, az amikor a behatolás ujjakal, vagy más módon a végbélbe történik.

Következésképpen, aki nem szereti ha a fenekébe hatolnak be, az nem szereti, legfőképpen nem élvezi azt sem ha análisan izgatják.

2016. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Te mekkora egy hülye vagy és most kajak elhiszed, hogy mekkora okosságot mondtál....

Azért nem mindegy, hogy kellemesen egy ujjal csinálják vagy egy méretes pénisszel.

2016. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
14: vagy pláne ha nyelvvel
2016. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

14. Mond egy esete, amikor a fenék izgatása nem anális izgatás.


Az anális szex nem onnan kezdődik, hogy valamit beledugsz valakinek a rektumába. De szerintem erről kár vitatkozni. kérd a szexológusod véleményét, ha nem akarod nekem elhinni.

2016. szept. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Lassmich Ruhe ***** válasza:

"Következésképpen, aki nem szereti ha a fenekébe hatolnak be, az nem szereti, legfőképpen nem élvezi azt sem ha análisan izgatják."


A következtetés teljesen hibás. Van, aki szereti, ha izgatják kívül, ugyanakkor nem szereti ha behatolnak, mégpedig nem is kevesen.

2016. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

ha anál lesz belőlle belátható időn belül akkor élvezem úgy nagyjából.

de ha nem akkor ne lopja az időmet.

2016. szept. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"Az anális szex nem onnan kezdődik, hogy valamit beledugsz valakinek a rektumába"


Döntsd már el:)

Másrészt nem kell a szerep túljátszás, rektum ide vagy oda, eléggé erőltetett.

2016. szept. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Engem szeméky szerint sexuálisan kicsit sem izgat egy s€gglyuk...

33/f

2016. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!