Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem volt még orgazmusom, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt még orgazmusom, de látszólag ez nem zavarja a párom. Miért?

Figyelt kérdés

3eve vagyunk együtt.

Szinte mindig úgy csinálja ahogy tudja hogy szeretem, van hogy nagyon sokáig nyal. De orgazmusom sosem volt még, se vele se mással se 'magammal'.

Azért nem teszi szóvá mert nem érdekli?


2016. szept. 21. 18:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
nem szeret teged ocsi
2016. szept. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Ez azért van mert szeret! És tudja hogy nemegy neked.. de atól még probálkozik hátha! És amugy is jólesik a törödés még ha az orgazmus nem is teljesül be.. !
2016. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
beszéld meg vele, kérdezz rá
2016. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

#1es

Nem ismered véletlen halek tanár urat? :'D

2016. szept. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Téged egyértelműen zavar, mert ide kiírtad.

Te miért nem kezdeményezel erről beszélgetést vele?

Szerintem nem az orgazmus az egyetlen gondotok, sokkal előrébb van az őszinte kommunikáció.

2016. szept. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem ez akár hogy is elég nagy szégyen bármiért is nem hozza szóba .Eröl beszélni kellene és megoldást találni rá!!!!
2016. szept. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem a nők 80+%-a képtelen az orgazmusra. Magadnak sem tudsz szerezni, a pasid hogy tudna? A nők egy része megjátssza. Akinek van az összerándul. Nem lehet szándékosan utánozni. Szóval szerinted a párod a hibás, hogy magadat sem tudod kielégíteni? Az ő hibája hogy frigid vagy?
2016. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
KOMMUNIKÁCIÓ
2016. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

magadnak kéne próbálni először.

exemmel nekem se volt sose azt hittem képtelen vagyok rá. de rájöttem h magammal meg van szóval nem. úgy gondoltam mással nem élvezem úgy mint magammal. de mostani párom mindig figyel rá h legyen orgazmusom :D

2016. szept. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem érdekli! Önző!

Megkapja a magáét és a többi nem érdekli! Nagyon kényelmes "megoldás"!

2016. szept. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!