Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sosem volt még orgazmusom, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem volt még orgazmusom, de látszólag ez nem zavarja a párom. Miért?

Figyelt kérdés

3eve vagyunk együtt.

Szinte mindig úgy csinálja ahogy tudja hogy szeretem, van hogy nagyon sokáig nyal. De orgazmusom sosem volt még, se vele se mással se 'magammal'.

Azért nem teszi szóvá mert nem érdekli?


2016. szept. 21. 18:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

Jó látni ezt a sok ágyhuszárt, hogy ők bezzeg jobbak lennének ám, a mostani pasidnál... :D


Első körben önmagaddal kellene tisztában lenned. Olyat vársz el mástól, amire te magad sem vagy képes. Gondolom bőven 20 körül vagy és még most se ismered a saját tested.


Az, hogy nincs orgazmusod még maszturbálással sem, nem a párod hibája, hanem a tapasztalatlanságodé. Ideje lenne kibújni a csigaházból, tudom, hogy kényelmes odabent sopánkodni és nem kimászni meg megmozdulni, de a semmitől nem fog változni a helyzet... A legfontosabb, hogy ne görcsölj, játsz magaddal csak úgy az érzés kedvéért, gondolom kellemes. :) Eleinte inkább egyedül, mint a pároddal, mert elvonná a figyelmed és nem tudnál lazítani.

2016. szept. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Nem sopankodom rajta, nem hiányzik. . Bem tud az hiányozni ami nem tudom milyen :)

De ettől még kíváncsi lennék milyen érzés.

Én nem hibáztatom öt meg semmi ilyesmi. Csak felmérést bennem a kerdes

2016. szept. 22. 18:50
 13/15 anonim ***** válasza:

Izgasd a csiklod jo sokaig :) magadnak. Ugy ossze fog jonni

Nekem eleinte elso partneremmel nehezen ment h elélvezzek. Nem lazultam el. De miutan kicsit tapasztaltabb lettem konnyebben ment. Mostani baratommal max 5-10 perc ha oralisan kenyeztet :D

2016. szept. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ha én csinálom ha ő egy idő után nagyon csikis lesz és élvezd fájni és már kellemetlen lesz
2016. szept. 22. 20:58
 15/15 anonim ***** válasza:

Nőgyógyász mit mond?

Nekik ez a szakmájuk. Kicsit többet tudnak segíteni, mint a trollok gyakorin.

2016. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!