Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a szexre kellek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szexre kellek mindenkinek?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve nem volt normális párkapcsolatom. Azóta folyton csak az olxan fiúk/férfiak találnak meg akiknek csak szexre kellenék! Nem tudom mitől van ez de egy szép lány vagyok, házias vagxok, imádok sütni, főzni. Ráadásul még hülye se vagyok de mostanában ezeket a fiúk nem veszik észre!

Csak azt látják, hogy "Oooh, ő csinos, dugjuk meg"

Egyszerűen nem tudom, hogy belőlem jön gy kisugárzás, hogy csak dughatnékom lenne vagy a srácokkal van valami?

Már esküszöm rosszul esik, hogy senki nem kezel nőnek csak egy játékszernek



2016. szept. 24. 22:40
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
91%
Ne add fel. Hamarosan biztos találsz olyat aki komolyat akar. Csak próbáld bemutatni magad hogy milyen vagy, meg figyelj a Férfiak jeleire.
2016. szept. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
22%

nem értem ezt a csak a szép pasikat veszed észre dumákat. mi értelme van hogy ezt írjátok? ti lennétek olyan novel akinek a kulsoje kifejezetten taszít titekt? ugye hogy nem.


kérdezo nem tudok választ adni a kérdésedre! szóval bocsi az offért. csak akkor tudnák ha éloben látnálak egymásra néznénk. így nem lehet megállapítani hogy nézel ki milyen a tekinteted a viselkedésed stb. amúgy ne aggódj itt gyiken is mindenki csak megdugna xD még aki álszent és a csillagokat is letagadja az égrol az is :))

2016. szept. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
49%
Mert nincs agyad.
2016. szept. 25. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
84%
Ekolvastalak.na,ilyen ajánlatokat minden nő kap.nemet kell mondani.oszt kész
2016. szept. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdezővel kapcsolatban csak annyit, hogy nem sokkal a kérdés kiírása után ismerkedési szándékkal írtam neki egy kulturáltan megfogalmazott, normális hangvételű üzenetet, amire nem érkezett válasz. Kérdem én, hogy szeretne a kérdező ezen a beskatulyázáson változtatni, ha az ilyen ismerkedési lehetőségeket elvből elutasítja?
2016. szept. 25. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
97%
az a baj a mai lányokkal, hogy pont azokat szarják le magasról és teszik barát zónába akik többet akarnak mint 1 éjszakát... mondta is egy ismerős, hogy a fiatal 18-30 közötti nők nem szeretik ha olyat mondasz, hogy "veled akarom leélni az életem", mert ettől megijednek... ettől azt hiszik hogy ebbe semmi buli nincs és nem jó a túlzott kötődés és inkább mondja vagy írja azt egy fiú, hogy sokmindenre nyitott és laza kapcsolatot akar, minthogy élete végéig tartó hosszútávú kapcsolatot akar... ez van... ha te is barát zónába teszed azt aki szerelmet vall neked és aki azt mondja hogy leélné veled az életét, vagy még barát zónába se kerül mert nincs kigyúrva és van esze és zenét hallgat nem Mr Buktát meg hasonlókat, akkor ez van így jártál... mindenki a maga sorsának a kovácsa...
2016. szept. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Azokkal a férfiakkal randizol akiknek csak a szex kell. Próbáld meg olyannal aki nem nagyképű, tipikus nők kedvence.
2016. szept. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%
Azt írod, vannak barátaid akik szeretnek, és Te is szereted őket. Jól meg is vagytok. Akkor áruld már el, mi akadályoz, hogy közülük keress tartós kapcsolatra valakit?
2016. szept. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
29%

25 év alatti fiúk nem vágynak komoly kapcsolatra. Ha igen akkor is olyanra ami tele van szexel, mert állandóan áll a farkunk.


25 éves kor felett érik meg annyira a fiúk idegrendszere, hogy komoly érzelmeket produkáljon, egészen addig elborítják a hormonok a pubertás kor miatt.

(igen kicsit el van tolódva a lányok érettségéhez képest)

2016. szept. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim válasza:
100%

.. Egy gyors kérdés.. Miért általánosítasz ?

Nem vagyunk egyformák ahogyan ti sem ..

Tőled.. Tőletek függ hogy kit engedtek közel ..

Járj nyitott szemmel.

Még folytathatnám de nem okoskodok.. Csak annyi.. Nem vagyunk egyformák..

2016. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!