Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a szexre kellek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a szexre kellek mindenkinek?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve nem volt normális párkapcsolatom. Azóta folyton csak az olxan fiúk/férfiak találnak meg akiknek csak szexre kellenék! Nem tudom mitől van ez de egy szép lány vagyok, házias vagxok, imádok sütni, főzni. Ráadásul még hülye se vagyok de mostanában ezeket a fiúk nem veszik észre!

Csak azt látják, hogy "Oooh, ő csinos, dugjuk meg"

Egyszerűen nem tudom, hogy belőlem jön gy kisugárzás, hogy csak dughatnékom lenne vagy a srácokkal van valami?

Már esküszöm rosszul esik, hogy senki nem kezel nőnek csak egy játékszernek



2016. szept. 24. 22:40
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
65%

És akkor most szépen kezd átnézni a barátzónába rakott fiúkat,akik normálisak,de neked nen felelnek meg 👏👏

Garantálom,h fogsz találni olyat,aki kedves meg minden,de neked nem elég jó.

És ezt ne vedd sértésnek.

2016. szept. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Írj
2016. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
29-es, ezen elmosolyodtam, régen olvastam ekkora baromságot, ilyen komoly hangnemben 😆 kislány, az van, hogy úgy viselkedsz, öltözködsz, beszélsz, rázod magad, hogy a kis csiribiri zabszalma korongecset fejű qkikák, meg a gyúrós macsók azonnal látják benned a prédát. Azok a fiúk, akiknek valóban fontos lennél nem mernek annyira közeledni, pont azért, mert nekik fontos vagy, így van veszíteni valójuk. Érted. A másik tabor be mer próbálkozni, mert nincsen veszíteni valója. A nagy számok törvénye alapján bejön nekik 1-2 menet mindig. Szóval király lány, töröld ki a csipát, húzz végre fel 1 nyakig érő felsőt, azt kezdj el más szemmel nézelődni. Érted?
2016. szept. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

#17

Mert a nők nem, igaz?

2016. szept. 29. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
93%

#29

Ezt az agyatlan fasságot honnan szedted?


Amúgy nem értem mi a baj. Minden kapcsolat szexuális vonzalommal indul el. Az ilyen kedves, aranyos virágcsokros jófiúcskák nem vonzóak a csajok számára. Hiába hazudják az ellenkezőjét. Most lehet itt a csajozásban sikeres srácokat lehordani mindenféle bunkónak, de csak annyi történik, hogy nyíltan kifejezik a szexualitásukat nem nyomják el magukban mint a jófiúk. Nem balherésjedni kell hanem a csaj tudtára adni, hogy igenis nőként tekintesz rá akit neg akarsz dugni. Ha neki ez pálya, akkor viszlát.

2016. szept. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim válasza:
Nem értem 1-es mi a francbajod van? Milyen írásképből ítélsz meg bárkit is?
2017. jan. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!