Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire alap vagy normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire alap vagy normális hogy a nőknek a segglyuka is szőrtelen, borotválva van? Akkor is ha nem análoznak soha.

Figyelt kérdés

Szóval sosem análoztam még és nem is erőltetem, de észrevettem már hogy néhány csajnak a borotvált punci mellett szőrös a segglyuka, másoknak meg nem mert borotválják.


És mióta megtapasztaltam mindkettőt, azóta jobban szeretem ha az is ugyanúgy szőrtelen van, mint a punci. Ha az, akkor még néha a nyelvem is oda téved szívesen. Lányok ti ezzel hogy álltok?


2016. szept. 26. 18:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőt borotválom, pont azért mert hülyén néz ki, hogy az egyikre adok, a másikra nem. Na igen, és igen finom, ha arra téved a párom nyelve. Csak nem várom el tőle, hogy önfeledten szórakozzon kedvére, ha néhány kóbor szőrszál megakadályozza ebben. Szökőévente véletlenül a nyelvén és az ujján kívül is tol oda valamit. Szeretem, ha mindenhol rendezettek a soraim.
2016. szept. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam mindkettő szőrtelen, mert így néz ki igényesen, ettől függetlenül nem análozok.
2016. szept. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam is alap, hogy mindkettő szőrtelen. Ha jól csinálja az illető, szoktam hagyni. Ha visszakeresel itt gyakorin, van 1-2 ilyen kérdés, ahol viszont a szőrös fenék a sláger. Nem is értem őket...
2016. szept. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha valaki veszi a fáradságot és szőrtelenít, a feneke közét sem hagyja ki.

Meg aztán tényleg milyen már, fent szép sima, lent a lyuknál meg ott a szőr, főleg még ha ráadásul fekete...

26N

2016. szept. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem ott nincs szőr.

A fanszőröm is azért kezdtem borotválni, mert kevés, ritka és világos, szóval alapból csúnya. Akkor jobb, ha nincs. Eddig fel se merült bennem, hogy más nők ott borotválják. :O

2016. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Borotválom ott is,de hál istennek nem análozunk,a párom nyelve ujja sem téved oda:D
2016. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Fiúként én is borotválom, igaz én a betyárkörték elkerülése végett.

Egy lánytól meg alap. Marha hülyén néz ki hogy ha ülök élem áll és szőrös vmi a lába közt de láthatóan nem a punci az :D nyalni is jobban szeretek ha nincs ott semmi.


23/F

2016. szept. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg, de te milyen nőkkel voltál?

Nem vagyok kezdő, de ilyet még nem láttam.

Esetleg olyat, hogy nem készült arra, hogy szex lesz, aztán borostás volt.Persze ez nem probléma.

2016. szept. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Voltam 16-18 éves lányokkal és ez mellett olyan ennél idősebb lányokkal/nőkkel is, akik nem készültek arra hogy szex lesz.


De olyannal is, akinek mondtam az első szex után, hogy jobban szeretem ha borotvált ott lent, aztán pedig a segge ugyanúgy szőrösebb volt szexkor.


3-ból 1 lánynak láttam már szőrt a fenekénél, akikkel voltam valaha.

2016. szept. 26. 21:40
 10/11 anonim ***** válasza:

Az én párom sem szedi le mindig a fenekénél. Amúgy mi sem análozunk és engem nem zavar ha ott szőrös neki. A punciját szoktam nyalogatni ami pedig teljesen csupasz.

Ő azt mondja, hogy ha elkezd borostásodni a fenekénél egy borotválás után, az nagyon viszkető és kellemetlen érzés. Ezért nem szokta borotválni, csak ha fontozni akarom vagy videózni az együttlétünket.

2016. szept. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!