Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nős pasik mennyire lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nős pasik mennyire lehetnek vonzóak egy tini lány számára? Vannak akiknek bejön ilyen viszony?

Figyelt kérdés
26/F

2016. okt. 5. 16:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Igen, van.
2016. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Tini lány alatt hány éves korosztályt értesz?
2016. okt. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Természetesen csakis 14 év felett értem, 20-ig.
2016. okt. 5. 16:18
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
van a laborban, ahol szakdolgozom egy idősebb kutató (kb korai 40-es), aki nős, teljesen rá vagyok indulva, de nem nagyon érdeklem sajnos... :( 19L
2016. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Biztos van ilyen Tini kislány akinek tetszik de engem tiniként se meg most se mozgat meg egy házas illetve párkapcsolatban élő pasi / férfi.. Mert nem vagyok sza..jha hogy foglalt pasira rámozdúljak.. Szánalmas.. De az a pasi se normális aki tini kislánnyal kavar mikor otthon van a feleség vagy a barátnője.. Ha ennyire nem bír magával akkor váljon el vagy szakítson és ne csalja meg a párját mert gusztustalan dolog.
2016. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%
Van, akinek bejön, mert lassan 40 évesen tapasztalom, hogy nyomulnak. Eljátszom a gondolattal, hogy izgató lenne egy kaland egy hamvas fiatal lánnyal. Sokan testileg nagyon fejlettek, simán idősebbnek gondolnám őket, sőt van akivel nagyon jól el lehetett beszélgetni. Nem üres fejű p_. De uralkodom magamon, és meghagyom őkat a korban hozzájuk illő fiúknak.
2016. okt. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#1

Csak nem te is ilyen lány vagy?

2016. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ezt most 26 évesen kérdezed?! Ha 40 évesen kérdeznéd 15 év házasság után, valahol még érteném. De fiatal emberként?!?!
2016. okt. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mad world...
2016. okt. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Sunshinedoll ***** válasza:
Fejezd be, 26 éves felnőtt vagy (gondolom nős is), az égvilágon semmi közöd a tinilányokhoz.
2016. okt. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!