Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket felizgat az,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket felizgat az, hogy a fiú szopja a mellbimbótokat?

Figyelt kérdés

2016. okt. 15. 08:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ezt már kérdezted tegnap,de igen izgatja őket
2016. okt. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Igen, de most a másik nem válaszai érdekelnek.
2016. okt. 15. 09:06
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Nem. Minden partneremnek ez a maniaja, a melleim. Nem szeretem ha osszenyalaznak.


23n

2016. okt. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen szeretem,érzékenyek a mellbimbóim,de ne sokáig foglalkozzon velük hanem haladjon lefelé is...úgy a jó.20/L
2016. okt. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Imádom.

Akár órákig is.

2016. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha jol csinalja kepes vagyok elmenni ugt is, ha nem er a puncimhoz
2016. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Engem izgat, más részről viszont frusztrál. Nem bírom megérteni, hogy mi olyan vonzó egy mellbimbóban... Szóval vegyesek az érzelmeim ezzel kapcsolatban...:D
2016. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
3-as melleire kíváncsi lennék!
2016. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem elég semleges érzés, annak ellenére hogy általában szeretik. Sokkal élvezetesebb ha inkább a kezével simogatja.
2016. okt. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Scav ***** válasza:
100%

#7 Az az izgató benne, hogy ha erogén zóna, akkor nagyon jó ám, ahogy játszok vele és megkeményedik és látom a lányon/nőn, hogy felizgul és élvezi. Mert ettől én is felizgulok :D Ezért is érdekes nálam, mellmérettől függetlenül. Ha erogénzóna (ami ráadásul tanulható) akkor nagyon jót tesz a kapcsolatnak, mindkét fél részéről. De ez férfiakra is igaz, csak sok férfi fél ettől, eleve nem akarja, hogy a bimbójához érjenek, mert

1. úgyse érez semmit, max kellemetlen (többet kéne gyakorolni, hogy erogén zóna legyen).

2. már erogén zóna, de ezt bevallani olyan "buz:s".

2016. okt. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!