Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek önző dolog ez?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek önző dolog ez?

Figyelt kérdés

Egyre jobban kezd zavarni az a tény, hogy amikor páromnak megjön, egyszerűen nem foglalkozik velem. Nincs semmi indoklás részéről( gondolok itt olyanokra, miszerint 'ha nekem nem lehet jó akkor neked se legyen), egyszerűen nem foglalkozik velem. Próbáltam már vele beszélni erről, de egyszerűen semmi változás. Úgy érzem, mintha egy falhoz beszélnék.


Régen nagyon szeretett így kényeztetni, magától kezdeményezett, de most van hogy úgy érzem, mintha kényszerből tenné, pedig tudja, hogy ez milyen különleges számomra.


Járt bármelyik férfitársam már hasonló cipőben?


Lányok, női fejjel átgondolva tudtok adni pár hasznos tanácsot, hogy hogy adhatnám a tudatára, hogy ez nekem mennyire fontos? És hogy mennyire rosszul esik ez a magatartása?

Én 28F, párom 22L


2016. okt. 30. 06:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Neked milyen érzés lenne ha havonta 4-5 vagy 7 napig folyna valami a lábad között és görcsölne a hasad? Egyébként van olyan lány aki ilyenkor kicsit be gubózik.. Nem önző dolog.. Nekem régebben annyira érzékeny volt a gyomrom hogy ha megéreztem a párom feromon illatát már hányingerem lett.. Miért várod el hogy az év minden napján kényeztesen még azokon a napokon is? Amikor Ő kényesztet Téged Te viszonzod.. Vagy sem? Mert ha nem akkor Ne csodálkozz.. Mert ebben az esetben Te vagy az Önző mert elvárod hogy Neked Jó legyen de nem adsz semmit, hogy neki is jó legyen. 22 L
2016. okt. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

elvárás az, ha olyat csinálsz annak a valakinek akit szeretsz, akivel az életed éled, amiről tudod, hogy mennyire élvezi, mennyire jól esik neki?

én speciel gyűlölök bizonyos dolgait, de ha azok a dolgok boldoggá teszik, akkor számomra igazán nem teher... nálam ez a szerelem, szeretet

2016. okt. 30. 07:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem reagáltál az első kérdésère. Te viszonzod olyankor??? Vagy csak tartod a fa$zod?
2016. okt. 30. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igazad van, ne haragudj, valoban megvalaszolatlan maradt a kerdes. Termeszetesen viszonzom. Egyenesen imadom amikor csinalhatom neki. Sokszor erdeklodom, hogy mitol lehetne meg jobb neki, hogyan tudna jobban elvezni. Mondjuk erre valaszt az esetek keves szazalekaba kapok.

Szeretnem meg azt is hozzatenni, hogy ha nem szeretnem ot nyalni, akkor is megtennem, hisz elvezi, oromot okoz neki. Nekem pedig semmibol sem all, sot engem az tesz boldogga ha ot boldogga tudom tenni, barhogy!

2016. okt. 30. 08:33
 5/11 anonim ***** válasza:
mert a te részedről szerinted az nem önző dolog hogy akkor is elvárod hogy kényesztessen amikor neki nincs hozzá kedved ezt akkor kell csinálni ha mindketten egyformán vágytok rá
2016. okt. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tehát azokon a napokon is viszonzod a kényeztetést?
2016. okt. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Na először is. Ha a nőnek nincs kedve szexuális dolgokra, akkor már áll a cirkusz. A nők másképpen működnek, nem akarunk a nap 24 órájában du.gni meg fa.szt szopogatni, nem értem a férfiaknak ezt miért olyan nehéz felfogni. Másból is áll az élet, nem csak szexből. Amúgy meg azokon a bizonyos napokon a legtöbb lánynak görcsöl a hasa, rossz a hangulata, egész nap feküdne, semmihez sincs kedve. Én sem tenném ilyenkor.
2016. okt. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, ez önző dolog.
2016. okt. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

"havonta 4-5 vagy 7 napig folyna valami a lábad között és görcsölne a hasad?"


Jaj mit kell hisztizni egy kis vérzéstől? Görcs? Beveszel rá gyógyszert és le van tudva.

2016. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: Az első 2 napban van, hogy a gyógyszer se használ, úgyhogy hagyjuk ezt a dumát... Meg sok pali finnyázik, nem nyal olyankor. Nekem meg speciel anélkül nem kell semmi inkább. (Igen, a semmibe beletartozik, hogy én se csinálok semmit.)
2016. okt. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!