Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen indokkal tudnám elkerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal tudnám elkerülni, hogy szexelnem kelljen a párommal? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tudom most jönnének a kommentek, hogy ha kell az már rég rossz stb, mostanában nagyon nagyon fáradt vagyok az egyetem is nagyon leterhel, a páromat is, és hetente egyszer tudunk csak találkozni és együtt lenni, de én képtelen vagyok rá, mert lelkileg nekem ahhoz jól kell lennem, de most annyi dolog van az életemben hogy úgysem élvezném. A páromnak nem mondhatom, mert csak sértődés van belőle, mert eleinte úgy tesz, mintha megértené, aztán meg teszi a sóhajtós megjegyzéseket az ágyban "hogy jajj de kár hogy nem lehet" . Folyamatosan bűntudatot okoz, mintha nem szeretném és azért nem szexelünk. Már volt pár ilyen vita amikor ráförmedtem, hogy ne mondjon ilyeneket, mert ezzel tiszta lelki zsarolásnak tesz ki és bűntudatot kelt bennem amiért képtelen vagyok "szét tenni" a lábam. tudom ez már egy romlásnak indult kapcsolat stb, nem kérek kommenteket akik osztják az észt , mert tudom magamtól is hogy ez nem jó így. Csak valami jó indokot kerítsetek nekem, orvosi is lehet nem érdekel csak ne akarjon velem szeretkezni. Köszi
2016. nov. 10. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Ha jó indok kell akkor mond hogy már nem szereted.

Akkor biztosan nem akar majd.

Rajtunk mindig segít egy kiadós dugás ha rossz passzban vagyunk.

2016. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Mond neki hogy félre dugtál.. Biztos nem fog veled többet szexelni.. De veled maradni se... Egyébként egyáltalán szereted Te ezt a pasit? Akarsz tőle bármit is? Mert ha nem akkor inkább szakíts vele... Az lenne a legjobb döntés hisz nem kell kifogásokat keresned és nem kell szenvedni egymás mellett..
2016. nov. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem te egy tul bonyolult lélek vagy. No meg sunyi. Nem mered megmondani, hogy ennyi volt.
2016. nov. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én meg örülnék, ha lenne egy pasi az életemben, akivel ilyesmit tudok csinálni egy hosszú nap után...:(
2016. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Te mit szólnál hozzá, ha a párod hazudna???

Miért nem lehet neki őszintén megmondani? Amúgy ne csodálkozz, ha félrelép.

2016. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

Mond azt h " fáj a fejem"

Ha van esze a pasidnak veszi a lapot és rájön ő magáról is h tovább kell állnia!!!!

2016. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Copd le, ha nincs kedved dugni.
2016. nov. 11. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csa a szokásos. Már bem elég jó neked de persze az őszinteség az ismeretlen fogalom nálad. Gondolom mással simán tudnák Naponta dugni.
2016. nov. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!