Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párommal 4 vagyunk együtt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal 4 vagyunk együtt, de egyszer sem volt orgazmusom pedig a párommal nagyon szeretek együtt lenni és ki is tesz magáért! Ő nem tudja, hogy nem megyek el mert nem merem neki el mondani! Mitől van ez?

Figyelt kérdés
2016. nov. 11. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is csak úgy megy ha nyelvel-ujjal izgatom szex előtt. akkor el tud menni, de nehezen.

szex közben soha :(

pedig én is tényleg kiteszek magamért.

2 éve vagyunk együtt

25/F

24/L

2016. nov. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
4 nap, 4 hét, 4 hónap vagy 4 éve vagytok együtt? Hogy érted hogy nem tudja a párod? Azért a pasik csak észrevészik hogy elélvezett a párjuk.. Vagy Te szinleled megjátszod az orgazmust? Miért nem mered neki el mondani? 22 L
2016. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azzal, ha megjátszod, elsősorban önmagad csapod be.Ha nem mondod el neki, neked mi és hogyan jó, akkor nehezebb a helyzete.

De egy érett férfi megérzi ha a nő csak megjátsza.

Légy vele őszinte, akkor ő is tudna fogja mit kellene máshogy csinálni.

2016. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32N
2016. nov. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Jól sejtem, hogy a behatolás mellett nyelvvel se tudta elérni?

Magadnak sikerült már? Ha igen, hogyan?

2016. nov. 11. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

- nem mered megmondani és feszengsz, akkor naná, hogy nincsen

- volt már alapból orgazmusod? volt már más pasival orgazmusod? nagyon fontos

- ha igen, akkor mi volt más, ezt megtanítottad már párodnak?

- az egy dolog, hogy belead apait-anyait, de ha nem él ezzel célba annak mi értelme? csak az a baj, hogy a hazugságod miatt ő azt hiszi, hogy célba ér és nem fog emiatt változtatni. ha őszinte lennél akkor biztos máshogy állna hozzá

2016. nov. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt bocsi azt kihagytam! Elmondani azért nem merem mert félek elhagy! Ő a 2-ig szexuálisan aki előtte volt annál sem mentén el! A mostani párommal mindent jól csinál amikor csináljuk érzek valamit, de nem megyek el!
2016. nov. 11. 10:05
 8/15 NikiDávid válasza:
100%

Ha Magadnak sikerült akkor úgy kell próbálkozni a szexben is, Hasonló helyzetem, magamat kiismerve ugy alakítom sexben dolgokat hogy eltudjak élvezni abban pózban úgy ahogy nekem jó, Én például nem vagyok képes hüvelyi orgazmusra csak csiklóorgazmusra, és meg vannak praktikák hogy lehet így is simán elélvezni szex közben.

Ha színlelsz elnyomod magad és nem mered majd saját magad sem kielégíteni még szex közben sem nem jó, nehéz nagyon nekem is rengeteg idő kellet míg megtudtam nyílni egy férfi előtt ilyen téren (férjem van ) de egyszer valakinek meg kell nyílj kikel ismerd magad ha el akarsz élvezni

2016. nov. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

én baromira kiakadtam amikor párom titkolta, hogy van valami baja a szexben. Mivel rájátszott ezért elhitette velem, hogy jó, pedig szerintem elmondható a legtöbb pasiról, hogy törekszik, hogy a nőnek is jó legyen, de ha hazudsz, akkor ne csodálkozz, hogy nem tud törekedni.


Én azért hagynálak el, mert nem vagy velem őszinte. Sokkal rosszabbul esne, mint hogy nincs orgazmusod, mert az ellen lehet tenni, ha engeded és őszinte vagy.

2016. nov. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm mindenkinek aki válaszolt negatívan annak is aki megértette! Ma beszélek a párommal!
2016. nov. 11. 12:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!