Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, hogy annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy annyira tökéletes a szex egy nővel, hogy megfog és képes lennél beleszeretni?

Figyelt kérdés
Szexkapcsolatban vagyok...

2016. nov. 11. 16:35
1 2
 1/11 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem.
2016. nov. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, mit tudsz? Csillámport lősz a puncidból? :D


Van a kefélés, a szeretkezés és a szerelem. Na ez a három tök más dolog.

2016. nov. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Eddigi kapcsolataimban előbb voltam szerelmes, és aztán jött csak a szex... Ha szeretkezel, szerelemből, nem szexelsz, ösztönből, akkor a szex mindíg tökéletes :)


36, fiú.

2016. nov. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Haha, nincs :) Férfiakra ez nem jellemző. A nőkre igen.
2016. nov. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
nincs. max szex közben érezheted átmenetileg úgy, de aztán elmúlik. ha ebben reménykedsz, hogy így majd belédszeret.. nem fog. azért ennyire csak nem ösztönlények a férfiak.
2016. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, nincs. Attól még nem fogok benne többet látni, mert jó az ágyban. Egy igazi nő nem a lába közével fog meg, hanem az eszével és a személyiségével. Vagy azzal, vagy semmivel.


25/F

2016. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Úgy fogalmaznék, hogy ha a nő egyébként is szimpatikus, arra rá tud tenni egy nagy lapáttal, ha kiderül, hogy odaadó, tapasztalt, kreatív, azonos módon szeretjük a szexet, stb.

Ha a személyisége visszataszító, és csak a teste miatt vagyok vele, akkor az ágyban sem fogja elérni, hogy beleszeressek.

2016. nov. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni bárkivel lehet. Igazán jót szexelni viszont csak azzal, akit szeretsz.
2016. nov. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-asnál a pont. Azaz, ha már annyira tökéletes a szex, akkor ott már több van, mint "csakszex"
2016. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mikor fogjátok már fel, hogy a szex édes kevés egy komoly kapcsolathoz és aki csak a punciját tudja nyújtani azt nem vesszük komolyan.
2016. nov. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!