Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek beleszeretni, pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek beleszeretni, pedig nem szabadna a korkülömbség miatt, és már féltékeny is vagyok. Mit csináljak? 25/L Többi lent ⬇

Figyelt kérdés

24 évesen megismerkedtem egy elvált férfival, ő akkor volt 42 éves, és van egy 14 éves fia.. Azonnal vonzónak találtam, lehetett rajta látni, hogy már nem fiatal, de nem gondoltam, hogy 42 éves... Aztán csak úgy viccből elkezdtem vele flörtölni. Amikor először csináltam ezt, megkérdezte hogy tudom e hány éves. Én erre visszakérdeztem, hogy ő tudja e.. Az volt a válasza, hogy ha több mint 18 akkor nemérdekli mennyi. Miután közölte ő hány éves picit meghökkentem, de tovább folytattuk, motoroztunk, jól megvoltunk. Kb. Így ment 3 hónapig, minden második mondatával zavarba tudott hozni. Aztán lefeküdtünk. Életem legjobb együttléte volt. És mivel annyira vonzódtam hozzá, de szerelmes nem voltam belé, felajánlottam neki, hogy tartsuk meg a jó szokásunkat, a szexet, úgy hogy egyikünk sem érez semmit a másik iránt. Azt mondta, neki nem kell 2x mondani. Szóval ez így ment jó ideig. Aztán a vad együttlétek érzelmesebbek lettek, lassúbb lett minden. Elkezdte kérdezgetni van e valami más férfi az életembe, néha féltékenykedett stb. Elhívott magához, ha ott volt a fia meg ilyenek.

És ez a mai napig tart.. Csak most màr kezdek többet érezni iránta, és hihetetlen módon, még mindig ugyanúgy vonzódom hozzá mint 1 éve.

Felejtsem el, és ne húzzam tovább ezt a "kapcsolatot" vagy esetleg működhet?

Azóta nem volt más nő az életében mióta én vagyok



2016. febr. 21. 19:02
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
*Korkülönbség.. elnézést
2016. febr. 21. 19:04
 2/13 anonim ***** válasza:
17 év nem olyan sok... ;)
2016. febr. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
De mindenképp beszélj vele erről!
2016. febr. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Lehet ebből több is, csak úgy gondolom, de akkor legyél Te is tisztességes vele, nem csalni fűvel-fával.
2016. febr. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

Rozika ráébredt, mit is szeretne: jó szex+motor+figyelem: állandóra is jó lesz.


"Hitetlen módon most is ugyanúgy vonzódom hozzá, mint egy éve." : ez igen, ez már teljesítmény!


Én az ilyenekkel játszani szoktam. Komolyan. F/38

2016. febr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Beszélj vele, ilyen egyszerű. Én sem gondolom olyan hű de nagy korkülönbségnek mivel már felnőttek vagytok.

Nővérem férje 16 évvel volt idősebb nála (sajnos elhunyt), húgom férje 14 évvel idősebb.

Ennél nagyobb korkülönbségű párt is ismerek, akik tizenéve tök boldogok, gyerekek is születtek..

Üljetek le mint 2 felnőtt. Sok sikert!

2016. febr. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az 5-ös válszoló voltam. Nagyjából ez a gond a GYK-val. Az ellenvéleményt leszavazta a kérdező, és ezzel meg is oldódott a dolog.


Nem akar szembenézni azzal, hogy ami így kezdődik, az így is ér véget. Csak azért tette fel a kérdést, hogy az egóját hízlalja kicsit. Undorító, ocsmány hozzáállás, és ezen sok mínusz szavazat sem változtat.


Mehet a dislike, kedves "rájöttemhoy..." - kérdező.

2016. febr. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megy is rá s dislike kedves utolsó. de csak azért mert egyszerűen rosszzul látod a dolgokat, kritizálsz holott nem ismersz. És primitív is vagy. szóval ne csodálkozz hogy lepontozlak, ha úgy sértetsz, hogy sdnmit sem tudsz rólam. A többieknek köszönöm a válaszát :)
2016. febr. 22. 09:49
 9/13 anonim ***** válasza:

Igen, a többiek fényeztek, tehát ismernek. Primitív vagyok két diplomával és két nyelvvizsgával, Phd-t csinálva...na, éppen erről van szó,kedves kérdező.


Őszintén, ha ő nem érez igazán semmit, akkor mi van? Neked meg mire kellett ennyi idő?


A csúcs, hogy a cím szerint féltékeny vagy, noha más nő nem volt az életében. MIIII?????


Te Magad vagy egy nagy zavar, a helyesírásoddal az élen.


Egy primitív főiskolai oktató - és tapasztalt férfi

2016. febr. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Működhet a kapcsolatotok, semmivel sincs kevesebb esély rá mint egyforma korú vagy kisebb korkülönbségnél. Naponta bomlanak fel "ideálisnak" tartott életkorú párok kötelékei is. Sok boldogságot :)
2016. febr. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!