Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van, hogy csak egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy csak egy fajta pózban van orgazmusom?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, mindketten egymással vesztettük el. Az elején még nem nagyon volt orgazmusom, kellett egy kis idő, míg egymásra hangolódtunk. Most már jó, de orgazmusom még mindig nincs minden alkalommal. Csak egy pózban van, de a barátom azt annyira nem szereti. Nem is ez a kérdés, hanem hogy mért lehet szerintetek ez?
2016. nov. 14. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert csak egy pozban "hangolódtatok" egymásra
2016. nov. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
esetleg ha tudnánk melyik az a póz :) vagy ki kellene próbálnod valaki mással...
2016. nov. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
esetleg masztinál is csak abban voltál eredményes?
2016. nov. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A hátamon fekszem és többnyire a nyakába teszem a lábam. Ő azért nem szereti, mert hogy én csak fekszem, pedig amennyire lehet mozgok fel-le. Magamnak nem szoktam hüvelyi orgazmust okozni, nem is nagyon próbáltam, mert nekem a csiklómnál remekül bevált a módszerem. :)
2016. nov. 15. 16:09
 5/6 A kérdező kommentje:
Sok féle pózban szoktuk, azokban is jó, de csúcspont nincs.
2016. nov. 15. 16:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben a pózban a a feneked megemelkedik, a g pontod pedig valószínűleg így szembe keeűl a makkjával ami izgatni tudja. Ha mozogsz közben akkor sajnos könnyen irányt tud téveszteni.

Esetleg ha kipróbáltátok, hogy hason fekszel, csípőd alatt egy párnával, és így szexeltek hátulról, akkor az nem hasonló érzés? És akkor te is tudod magad hátrafelé lökni, ha már mozogsz

2016. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!