Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub lányok, milyen büntetéseke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lányok, milyen büntetéseket szoktatok kapni? Mi az amit kifejezetten szertettek, és mi amit kevésbé?

Figyelt kérdés

2016. nov. 25. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
Switch vagyok.. A véres, durva sebes és maradandó nyomokat okozó dolgokat nem szeretem és nincs is szóval ez a határ.. Az meg mit hogyan miket pont nem fogom leírni hogy majd erre recsi partizzanak a kiéhezett kutyák..
2016. nov. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
1. Valamit nagyon keversz. Nem kutyák azok, hanem emberek. Még jó, hogy ennyire tisztel itt mindenki mindenkit ezen az oldalon.
2016. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi primitív ember van itt Istenem! 1.-es szerintem neked csak a szád jár! Kutyázol de te vagy a legnagyobb állat! A leírásodból kiderült. De szerintem elsírnád magad már attól is ha csak egy tűvel meg szúrnának! :D Túl sok nagyszájú kis lány van itt!
2016. nov. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
11 x szúrtak meg mire találtak vénát megsem éreztem... Haha
2016. nov. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14%
Egyébként meg rengeteg olyan pasi van aki Domnak hiszi magát csak azért mert már fenekelt el csajt de közbe meg szart se tud az egészről.. Amúgy a kutya jelzőt az összes pasira értem mert gyűlölöm őket.. Hányok tőlük
2016. nov. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

és sok olyan nő van aki azt gondolja h ö sub mégis irányítani akar


amit büntetést szoktam adni :

orgazmus tilalom

ruha tiltása - pl egy hétig nincs bugyi

fizikai fenyítés

lelki fenyítés

maszturbációs tilalom

erényöv

és amit ott helyben eszembe jut

2016. nov. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lelki alázástvis szeretik
2016. nov. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!