Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Az ciki ha egy lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Az ciki ha egy lány nyomul rátok szexuális értelembe?

Figyelt kérdés
Tehát olyanak írogat nektek meg úgy egyertelmű hogy szexelni akar. Ez visszataszító? (Olyan lány aki bejön nektek és mondjuk már volt is köztetek valami) mi a véleményetek? Belemenétek a játékba vagy elutasítanátok? Privat üzit nem kérek.
2016. dec. 4. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy bejönne. Nem kötelező mindig a pasinak nyomulni... 26/F
2016. dec. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha nyomul. Én örülök neki :D

26F

2016. dec. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nem ciciki egyáltalán
2016. dec. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer történt velem ilyen. Buliban egyszerre leült mellém egy lány. Beszélgettünk egy kicsit, átkarolt, fogdosott kicsit, aztán kerek-perec megkérdezte, hogy "Nagyon helyes vagy. Nem akarsz dugni egyet?" Köpni-nyelni nem tudtam, zavarba is jöttem. Rohadt kínos volt. Nem tudtam hirtelen mit kezdeni a helyzettel. Ezután egész este fűzött, jött utánam. Nem mondom, hogy visszataszító volt, deeeee... Hát nem is tudom... Valahol imponált, hogy ennire be van rám indulva, meg ennyire tetszem neki, de valahol meg taszított is. Mindenesetre nem történt semmi, mert nekem akkor barátnőm volt.
2016. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nyomuljatok asszonyok!

(F 60)

2016. dec. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nem, ha nem ribizli evő.
2016. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 RRR ***** válasza:

nem az

izgató

2016. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Imádom
2016. dec. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!