Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez a szintű lábfétis elmulaszh...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szintű lábfétis elmulaszható? Ezt hogy kezeljem?

Figyelt kérdés
Voltam pár sulistársamnál egy kisebb buliban,ahol az alánk egyel járó osztályból 3 lánnyal elmentünk felelsz vagy merszezni,nyilván csók,fogdosás stb,kicsit ittunk is,és az volt,hogyha valamit nem csinálsz meg egy ruhadarab le,és így róluk lekerült 1-1 ruhadarab,nyilván amit ilyenkor levesz az ember először a zokni,Namost nekem nagyon durva lábfétisem van,szóva ez eleve kikészített,ittasan nehézvolt nem bámulni a talpaikat.és van egy nagyon jó lány barátom a mi osztályunkból,később másokkal is csatlakozott,és ő tud a lábfétisemről.(ő az egyetlen aki tud,de arról hogy ennyire durva ő sem) és egy két kör után direkt ilyeneket kérdezett hogy van e vmi fétisem,izgat e valami furcsa dolog pl testrész,és nem is értettem miért forszírozza ezt amikor tudja hogy ez frusztrál.Aztán konkrétan olyan feladatot talált ki az egyik lánynak hogy fogja be a szám de úgy hogy nem használhatja a karját (nyilván nem az lesz az első hogy a testét nyomja az arcomba,így a meztelen lábával fogta be) és konkrétan rólam akkor már lekerült a gatya mert a durvább kérdéseket inkább kihagytam,és nagyon látszott ogy kő merev vagyok (még kuncogtak meg össze is súgtak) és aztán a 3 ból egy lánynak is leesett szerintem hogy mire is álltam fel,és ő is elkezdett ezzel "kínozni" kb játékon belül hogy néha direkt ilyen feladatokat dobott be hogy adjak érzéki lábmasszázst ennek vagy annak stb.És az egyik ilyen feladatnál beélveztem.Telibe láttk mert mondom alsógatyában voltam.Most ez full el is terjedt rólam a sulimban kb suliváltást fontolgatom..Hogy kezeljem ezt?elmulasztható a lábfétis?

2016. dec. 8. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nagyon kétlem, hogy ez egy valóban megötrént eset. Főleg azért, mert panaszra sincs okod, kiélhetted három csajon a lábdétised.
2016. dec. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ja de milyen megalázó módon..
2016. dec. 8. 20:02
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Gyenge kamu kérdés volt. köszönjük Béla!
2016. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utólag már felesleges lenne elmulasztani. :D
2016. dec. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén kívánom neked, hogy ezt a sztorit a valósagban is átélhesd minél többször...
2021. aug. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!