Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire fontos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire fontos (százalékban) a szex egy párkapcsolatban/házasságban? (0% - semennyire, egyáltalán nem fontos; 100% - a legfontosabb, semmi egyéb nem számít)

Figyelt kérdés
Kérlek, írjátok meg a nemeteket is.

#szex #párkapcsolatban/házasságban
2016. dec. 14. 12:27
1 2 3
 21/24 Bummer ***** válasza:

60%. De a mennyiség az egyéniségtől függ. A lényeg, hogy a partner a saját "vérmérséklettel" közel azonos hullámon legyen. Azon belül fontos a százalék, de nem szimplán szex, hanem intimitás, testi vonzalom formájában.

Mert ha az nincs a megfelelő szinten (vagy egyáltalán nincs) akkor az nem több egy erős barátságnál. Ami még végül is egy darabig működhet, de előbb utóbb ha nem ismeri fel, vagy nem vesz tudomást róla a két fél, vagy az egyik, hogy hiányzik valami, akkor bármikor bejöhet egy helyzet ahol az ösztönök győznek.

33/F

2016. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Saját élettapasztalatom alapján, egy kapcsolatban a szeretet a legfontosabb (50%), utána a szex (40%), és 10% az ősszes többi.


50 éves nő

2016. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem, amikor mindent számszerűsíteni kell. Én 62 éves nő vagyok, és 45 évesen, néhány kapcsolat, egy házasság és friss válás után ismertem meg jelenlegi páromat. Szerintem is egy kapcsolatban a szeretet a legfontosabb, azonban a szex nem szakítható el tőle. Saját megítélésem szerint a szex a szeretet legerősebb megélési módja testi szinten. A szex egy szereteten alapuló eszköz, mely segíthet egy párnak abban, hogy testben-lélekben együvé kovácsolva őket, átségítse az élet nehezebb időszakain. Párommal rendszeres a szexuális életünk, s minden alkalom után, megújult erővel, szerelemben vágunk bele az élet új kihívásaiba.
2016. dec. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

A saját tapasztalatom az, hogy a rossz szexuális életű pároknál sokkal nagyobb az esély, hogy szétmennek. Én 40-50%ra értékelem a szexet.


46/nő

2016. dec. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!