Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak hüvelyi orgazmusom van,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak hüvelyi orgazmusom van, ez minek az oka?

Figyelt kérdés

Csikló izgatásra nem tudok elmenni, ha a párom elő játékként izgatja egy-két percig jó, de aztán túl érzékennyé válik. Magamnak eleinte nem érzek semmit, aztán egy idő után tudok ráhangolódni, ekkor megkérem, hogy vegye át, de akár negyed óra után sem megyek el, bár ilyenkor jó érzés - ez utóbbi igen ritka. Sosem masztiztam amúgy.

Nyalást élvezem, viszont egy idő után inkább a szex, még úgy sem mentem el (nyalással). Szex viszont nagyon jó a párommal, 5-6 hüvelyi orgazmusom is szokott lenni. Szex közben meg kimondottan kellemetlen a csikló izgatás. Amúgy engem abszolút nem zavar, de a párom mindenáron kényszerben van, hogy sikerüljön neki elérni nálam. Ezért a kérdés, hogy mitől lehet, mert a neten csak ennek fordítottját találtam :)

Privát üziket nem kérek.

21L



2016. dec. 22. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

A csikló általában érzékeny jószág!

Sokat kell gyakorolni a nyalást hogy jó legyen!

Próbáld meg magadat kielégíteni, akkor könnyebben fogod tudni utasítani a párod hogy mit csináljon!

Nem nagy durranás az eldurranás, csak meg kell tanulni!

:-)

2016. dec. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Az ok valószínűleg fizikális. Esetleg a csiklód alig fedi bőr és általánosan túlérzékeny. De mndez mindegy. Azt fogadtasd el a pároddal, hogy a lényeg: VAN ORGAZMUSOD! ÉS úgy hogy azt csakis VELE ÉRED EL 😍
2016. dec. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
5-6 orgazmus? Mázlista vagy. Örülnék ha a párom 2x elmenne.
2016. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-3-4 az ami az átlag, de szokott lenni 5-6 is, nyilván utóbbi nem minden napos, de azért előfordul, ahogy az is, hogy csak 1, vagy ha nagyon fáradt vagyok, vagy stresszes, akkor egy se - bár utóbbi azért elég ritka szerencsére :).

Köszi a válaszokat.

2016. dec. 22. 21:38
 5/6 anonim válasza:
100%
Én annak örülnék, ha egyszer végre lenne hüvelyi orgazmusom. Hát ennyit erről.
2017. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem pedig pont, hogy csikló orgazmusom van és nincs hüvelyi.... :-/ Most tanulgatom, tesztelem magamon.
2018. szept. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!