Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert undorodom a ferfiaktol?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert undorodom a ferfiaktol?

Figyelt kérdés
Voltam mar pasival parkapcsolatba,de mar jo ideje egyedul tengetem a napjaim. Szoktam ferfiakat helyesnek es vonzonak,netan izgatonak talalni de ha pl. beszelgetes kozbe szobakerul a szex es,hogy ki mit tenne velem,hat alltalaban nem csak nem izgat de meg az undor vagy valami hasonlo erzes is elfog. Bizni sem tudok bennuk csak baratilag. Fantaziaimban letudnek fekudni egy pasival de egyre kevesbe erzem azt,hogy ez menne a valosagban is,lehet azert mert az egyetlen akivel voltam neha durvan tultolta az eroszakot mind az agyban mind a valosagban a kapcsolatunkban. Azt reg tudom,hogy a nok is vonzanak szexualisan,de meg sosem probaltam ki. Szerintetek van ertelme meg ferfiakkal probalkoznom,hatha jon valaki akire nem unok ra meg az ismerkedes alatt/nem kezd el undort kelteni ami miatt fejvesztve menekulok,vagy adjam fel es keressek egy lanyt? Valaki segitsen mert mar en sem tudom,mi baj van velem.

2016. dec. 26. 23:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

A lelked kell meggyógyuljon és akkor a tudatod és a tested is úgy fog működni, mint ahogy egy nőnél szokott...

Vannak ám törődő, empatikus, figyelmes, szeretni tudó férfiak is. Ne add fel...

2016. dec. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
ha érdeklődsz a lányok iránt is, akkor talán érdemes kipróbálnod. de nem javaslom, hogy csak úgy akárkivel, valami minimális kötődésnek lennie kell.
2016. dec. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ha akarsz normális férfival ismerkedni, akkor dobj egy üzenetet. :) (nem, nem ki akarok veled kezdeni)
2016. dec. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!