Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitol lehet? Hasonlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitol lehet? Hasonlo tapasztalatok valakinel? Mit tehetnek hogy megoldodjon ez?

Figyelt kérdés
3 honapja ismertem meg jelenlegi parom,en mar az elejen ugy voltam vele,hogy miert ne lehetne sex..(ugy a legrosszabb esetben is legalabb egy jot sexeltem :D)az elso alkalom elott szolt,hogy nem erzi jol magat nem fog menni..oke..a masodik alkalomnal szinten de hozzatette hogy nem tud itt lenni fejben aztan eroltettem egy kicsit a dolgot es minden jo is volt csak a vege nem xd nem elvezett el..betudtam ezt annak hogy sokat ivott ..de aztan se a harmadik se a negyedik se a sokadik alkalomnal ugyanugy nem volt orgazmusa. Amikor megkerdeztem tole,hogy mi a baj annyi a valasz,hogy stresszes eletet el most es ne vegyem magamra velem semmi baj nincs meg hogy soha nem volt vele meg ilyen. Mostanaban eljutottunk odaig,hogy azert hagyja abba a sexet mert allitasa szerint el fog menni es nem akarja,hogy akar veletlenul is terhes legyek.. pasik ki lehet ezt birni egyaltalan? Hogy orgazmus elott abbahagyod es bekesen alszol? Gumit azert nem hasznal mert,hogy mindig elfelejt venni na meg azzal nem is olyan jo..mar nagyon rosszul erzem magam ez miatt mert amugy velem meg ilyen nem fordult elo es ez rontja az onbizalmam hogy mi van ha megis velem van a baj..:/

2016. dec. 27. 08:54
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja es 23L ez le maradt
2016. dec. 27. 08:56
 2/14 anonim ***** válasza:

"Hogy orgazmus elott abbahagyod es bekesen alszol?"


Erre a válaszom: igen


Mondjuk nem tudom hogy ő tudatosan csinálja-e vagy nem, de ha tudatosan akkor ügyes.


Én a spermát vissza tudom tartani, és elélvezés után semennyit se kell várni...sőt állva maradok. Semmi problémám nincs ebből

2016. dec. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehet te vetted el a szüzességét, vagy csak nagyon tapasztalatlan, vagy szimplán sokat veri magának hosszú ideje és ez miatt kevés inger éri normál szex közben. Utóbbi velem is előfordult párszor. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle, ne maszturbáljon egyáltalán és 2 hét múlva megszűnik minden probléma. 25f
2016. dec. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Gumit használjatok istenem....
2016. dec. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy tudatossan csinalja mert mondta is h neki is uj ez a helyzet h nem megy el..en arra gondoltam hogy csak ezzel takarozik h jajj hagyjuk abba mert el fogok menni hogy ne szolhassak egy szot se hohy na mar megint miert nem meg h nem jo ez igy mert mindig azt mondja hogy en ne azzal foglalkozzak hanem azzal hogy nekem jo.de akkor is zavar a dolog
2016. dec. 27. 10:45
 6/14 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem velem van elosszor elottem volt egy 4 eves kapcsolata aminek egy eve lett vege na meg azert erti a dolgat :D
2016. dec. 27. 10:46
 7/14 A kérdező kommentje:
Viszont az lehet hogy sokat veri maganak... egy heten jobb esetben 2 alkalommal tudunk sort keriteni sexre ..de mondjuk ha en mar tobbszor is jeleztem neki hogy nem jo ez igy hogy o nem megy el mert engem zavar akkor csak nem veri magan direkt tovabbra is hogy meg biztosabban ne tudjon elmenni amikor velem van..
2016. dec. 27. 10:49
 8/14 anonim ***** válasza:
próbáltad már hogy mikor már ott van hogy elmegy benned akkor orálisan fejezed be hogy ő is elélvezzen?
2016. dec. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Gondoltam ra de aztan nem tettem meg mert ha ugy se megy el attol nagyon rosszul ereznem magam
2016. dec. 27. 10:56
 10/14 anonim ***** válasza:
szerintem 1 próbát mindenképp megér :) mi is ilyen megszakításos módon szeretkezünk párommal gumi nélkül és orálisan fejezi be hogy én is elélvezzek :)
2016. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!