Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mitol lehet? Hasonlo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mitol lehet? Hasonlo tapasztalatok valakinel? Mit tehetnek hogy megoldodjon ez?

Figyelt kérdés
3 honapja ismertem meg jelenlegi parom,en mar az elejen ugy voltam vele,hogy miert ne lehetne sex..(ugy a legrosszabb esetben is legalabb egy jot sexeltem :D)az elso alkalom elott szolt,hogy nem erzi jol magat nem fog menni..oke..a masodik alkalomnal szinten de hozzatette hogy nem tud itt lenni fejben aztan eroltettem egy kicsit a dolgot es minden jo is volt csak a vege nem xd nem elvezett el..betudtam ezt annak hogy sokat ivott ..de aztan se a harmadik se a negyedik se a sokadik alkalomnal ugyanugy nem volt orgazmusa. Amikor megkerdeztem tole,hogy mi a baj annyi a valasz,hogy stresszes eletet el most es ne vegyem magamra velem semmi baj nincs meg hogy soha nem volt vele meg ilyen. Mostanaban eljutottunk odaig,hogy azert hagyja abba a sexet mert allitasa szerint el fog menni es nem akarja,hogy akar veletlenul is terhes legyek.. pasik ki lehet ezt birni egyaltalan? Hogy orgazmus elott abbahagyod es bekesen alszol? Gumit azert nem hasznal mert,hogy mindig elfelejt venni na meg azzal nem is olyan jo..mar nagyon rosszul erzem magam ez miatt mert amugy velem meg ilyen nem fordult elo es ez rontja az onbizalmam hogy mi van ha megis velem van a baj..:/

2016. dec. 27. 08:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Es az letezhet hogy nem tudja hogy lehet olyat is h kiveszi mielott elmegy hogy ne belem menjen? Exemmel is igy csinltuk es tudom hogy az esely megvan ra hogy igy is terhes legyek de eddig nem volt baj ezzel a modszerrel
2016. dec. 27. 12:08
 12/14 anonim ***** válasza:
igen létezhet :) segíts neki, beszélgessetek róla, hogy mivel tudnátok segíteni rajta :)
2016. dec. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Valami gáz van a fickóval, az tuti. Egy normális kant egy félbehagyott aktus után úgy elkap a "vőlegénybetegség", hogy nagyapó korában is megemlegeti.
2016. dec. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hat ez az ..en is ebbe voltam eddig ..nem tudom mi lehet vele de valamit nem mond el ugy nez ki...
2016. dec. 28. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!