Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatok érdekelnek:...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok érdekelnek: írjatok le egy sztorit hogy mit tennétek egy csajjal ha egy üres szobába kerültök?

Figyelt kérdés
Pontról pontra, hogyan juttok el addig hogy levetkőztessétek, utána hogyan izgatjátok, mikor hatoltok be, hányszor van póz váltás és milyen pózok? Részletesen kérlek!
2016. dec. 27. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Üres szobában? Az üres szobát úgy képzelem el, hogy se bútor nincs benne és rajtunk sincs semmi. Szívesen lennék így.
2016. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én elkezdenek közeledni felé és megcsokolnam,majd az ágyhoz vinnem és csokolgatnam őt ,lassan az egész arcát,nyakát,majd levennem a pólóját és a testet csokolnam,aztán a nadrágot is levennem és körbe csokolnam mindenütt hogy húzzam az agyat ,majd levennem a bugyijat és elkezdenem nyalni,idővel ujjazni és addig csinálni amíg el nem élvez,utána jönne póz valtas és én lennék az áldozat :D később jöhet a 69 vagy rám ül,általában én jobban szeretem dolgozni,vagyis van hogy nem hagyom a másikat :D

20L tudom h fiúknak szólt de talán ez is megteszi

2016. dec. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

2/2 szerintem ő ilyen válaszra várt pont!

Én 26f úgy oldanám meg hogy bókolgatok majd lassú csókok hada. Utána cicidögönyözés bimbi tekergetés közben lassan nyakra puszi közben melltartó kikapcs. Vetkőztetés mellek has puszilgatás , ekkor lassan kézzel érzékien simogatni a legnemesebb részt és mikor érzed hogy már nagyon vad levwnni a nadrágot két kezét a feje fölé szorítva/óvatosan/ tovább csókolni közben ő is tuja a dolgát a nadrágod tuti lent lassan dörgölődsz. Lecsúszol és nyelvel elkezded izgatni majd mikor érzed hogy kész van es tudod hogy szereti határozottan lefogod és magadévá teszed. Ez amúgy csak mese mert az életben csak a bénázás megy. Te a melltartóval ő az övvel. Az a lény3g hogy mindig jó legyen neki. Utána hidd el te is megkapod amit kell, ha minden oké.

2016. dec. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg, de én bebútoroznám a szobát, és gondolom a lakást is be kéne.
2016. dec. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2. és 3. válaszoló köszönöm ilyesmi válaszokat reméltem

1 és 4. válaszoló szerintem az régen rossz ha egy csajjal egy üres szobába vagytok mégis a inkább a bútorok érdekelnek titeket :D

2016. dec. 27. 18:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

De ne hari, de se le ülni, meg semmi, milyen vendéglátás ez? Egy hokedli sincs? :(

Jaj nyugi már trollkod-kodok. tudod jól, hogy szétnyalnám és szét pont pont pont-oznám a csajszit. :D De előtte bebútoroznáám azért is. :D

2016. dec. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyok homoszexuális ezért csak leülnék törökülésbe (szokásom szerint) és megkérdezném emlékszik-e hogy került oda.
2016. dec. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!