Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ausztriába megyek telelni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ausztriába megyek telelni. Hogyan szaunáznátok, ha ott nem fürdőruhában szokás?

Figyelt kérdés

Idegen férfiak közé szívesen beülnék, de nők, nénik közé nem szívesen. Illetve elég nagy a mellem. Arra gondoltam, hogy alulra tekerek valamit, mert gondolom a nemiszerv nem szabad látszania, vagyis remélem. Vagy hasra fekve esetleg. Azt olvastam, hogy fürdőruhában amúgy sem jó, meg a merevítős beforrósodhat.

Egyébként ti szexelnétek ott?


2016. dec. 27. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
egy törölközővel vagy köpennyel,én már szexeltem szaunában
2016. dec. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
senkit nem fog érdekelni a melled, illetve igen, de nem azt fogják bámulni..
2016. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy szaunáznék, ahogy ott szokás. Ahogy a többi vendég is teszi. Ha férfiak közé szívesen ülnél, tedd. :-) Nem fognak kilökni maguk közül.

Nem szexelnék a szaunában. Nem arról szól. A szexet megtartanám oda, ahova való.

2016. dec. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát mindenképp törölközőt vigyél be magaddal! Szerintem semmi baj ha meztelenül mész, csak a fertőzések elkerülése végett törölközőre ülj vagy feküdj. Hogy mások utána ne a te izzadságodba üljenek be mert nagy baktérium és gomba telep a szauna
2016. dec. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
"mert nagy baktérium és gomba telep a szauna" Na ez az amitöl nem kell félned. Azon a hömérsékleten pusztulnak!!!!
2016. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél törölközőt terítsd szépen magad alá és élvezd a a szaunát. Nem fognak veled foglalkozni se a "nénik se a bácsik"...
2016. dec. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!