Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet a szexnél több? (hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a szexnél több? (hosszú lett, bocsi) köszi, ha elolvasod

Figyelt kérdés

Van egy szexkapcsolatom, ami átment barátságba is, illetve hát...jobban megismertük egymást. Már az elején is nagyon megtaláltuk a közös hangot. Nagyon jól érezzük magunkat egymással. Mind szexuális, mind más téren egyaránt...


Megbeszéltük, hogy csak szex és semmi többet nem viszünk bele ebbe az egészbe. És csak egymással fekszünk le...

De azt már rég átléptük , hogy csak szex.

.. Kedveskedünk a másiknak apróságokkal, becézzük egymást, szex nélkül is találkoztunk párszor.


Kb 4 hónapja tart és kezdek többet érezni... Felvetettem az ötletet, hogy mi lenne, ha lassan véget vetnénk ennek a dolognak, de ő azt mondta, hogy még nem szeretné abba hagyni.


Vannak apró "jelek", amikből azt szűröm le, hogy talán érez vmit iràntam, nem biztos , hogy szerelmet, de nem vagyok közömbös neki érzelmileg.


Sok mindent megoszt velem, mesél a barátairól, családjáról. Minden nap több órát beszélünk (szinte egész nap).



Azt nem értem, miért akarja még folytatni, ha én mondtam, h kezdek jobban kötődni hozzá?



Se én, se ő nem akar(t) párkapcsolatot.



2016. dec. 28. 21:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Mi a különbség e között és egy párkapcsolat között?
2016. dec. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom, de ahogy írtál, ez tiszta párkapcsolatnak tűnt!


Ne haragudj, nem akarok meggyanúsítani senkit, de biztos, hogy Te vagy neki az egyetlen szexpartnere? Csak mert lehet, hogy azért "fél" a párkapcsolattól, mert nem akarja nyilvánosságra hozni a dolgot, nehogy más is megtudja!


Ha viszont nem, és működhetne ez a dolog, akkor próbáld meg megbeszélni azt, hogy miért ne lehetne több. Nem könnyű olyan embert találni, akivel a szex is működik, és közben a barátod is az illető. :) Kár veszni hagyni!


De ha továbbra is csak szexet akar, Te viszont többet, akkor jobb, ha menekülsz. Tudom, hogy mondani könnyű, de járt már így egy barátom, és nagyon csúnya sírás lett a vége, nagyon sokáig szenvedett a srác miatt! Tudta, hogy működhetne a dolog, a másik még sem akarta, aztán meg jött a srácnak más, Ő meg hoppon maradt, és addigra totál belezúgott a srácba!

2016. dec. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Például az , hogy bemutat a barátainak és nem csak mesél és képet mutat róluk, amikor mesél vmi vicces vagy jó sztorit :)

Igaz, én sem mutattam be senkinek...

2016. dec. 28. 21:42
 4/16 A kérdező kommentje:

#2, igen, biztos, hogy mással nincs. Bízom benne, ezt ő is tudja. És mindig mondja, hogy jól érzi magát velem.

Tartja magát a megállapodáshoz, hogy mással nem fekszik le. Jó nyilván nem vagyok és nem is szeretnék a sarkában lenni, hogy leellenőrizzem.

2016. dec. 28. 21:45
 5/16 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm a válaszokat! Megy mindenkinek a zöld kéz ;)
2016. dec. 28. 21:46
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, hogy fél az elköteleződéstől. Mármint olyan értelemben, hogy így megnyugtatóbb számára mondván, hogy "csak szexkapcsolat", és nem mer beleegyezni abba, hogy konkrét párkapcsolat legyen köztetek, hiszen az nagyobb elköteleződéssel járna, kevésbé szabadabb, stb. Az viszont tény, hogy ez már inkább hajaz párkapcsolatra, csak vagy nem akarja/meri ezt bevallani - talán önmagának sem - , vagy nem mer lépni a túlzott kötődéstől és elköteleződéstől tartva.
2016. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

#1 vagyok. szerintem az egy lehetőség, hogy hagyod ezt, hogy mi ez. hanem mondjuk meghatározhatatlanul egy szép emberi kapcsolatnak tekinted. és azt teszed, amit ilyenekben tenni érdemes, igyekszel mélyíteni. ami abból is áll, hogy minél jobban megmutatni magad, levetkőzni előtte nem csak a ruha értelmében. persze ebben nem kell rohanni, az sem jó, ha mindent oda önt egyből az asztalra valaki, de szépen lépegetni. és olyan teret teremteni, amiben ezt ő is biztonságosan megteheti. tök mindegy minek hívjuk, de ez nem kevés.


lehet jobb is, ha nem nevezitek meg mi ez. mert ez így leveszi a súly a vállatokról.

2016. dec. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ő is kezd jobban kötödni, de még nem biztos az érzéseiben. Szerintem legalább barátság kialakult köztetek a szexen kívül.
2016. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2016. dec. 29. 13:32
 10/16 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, mit érzek iránta....
2017. jan. 1. 15:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!