Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex felelsz vagy merszet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex felelsz vagy merszet készítéséhez ötletek?

Figyelt kérdés

Férfiaknak és nőknek külön szóló könnyebb és nehezebb feladatokat és kérdéseket szeretnék kérni tőletek. Pl nőknek nehezebb feladat: kössétek hátra a kezed és hagyd h párod irányítsa az orális szexet.

Köszönöm (24L-25F)


2016. dec. 28. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:

lánynak:-kösd be a szemed és erotikus öltáncot adj a párodnak

akármelyikteknek:- kössétek össze a kezeteket és így szeretkezzetek (ebből szerintem röhögés is lesz :D)

-nézzétek egymást maszturbálás közben

fiúnak:-hagyd hogy a lány legyen a domina, engedd hogy azt tegye veled amit csak ő akar

2016. dec. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

szerintem még az is jó ötlet hogy egy jégkockát vesztek a szátokba és addig kell kényeztetni a párod testét a szádban a jéggel amíg az el nem olvad :)

előző voltam :*

2016. dec. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nehezebb feladat?


Semmi képzelőerőd nincs? Jajaj...

Bár, a kérdés az, hogy mik a határok.

2016. dec. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!