Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhiggyem hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem hogy egy pasi tényleg csak azért fizetne hogy a wcjebe kak. Aljak és ott hagyjam neki? Vannak ilyenek vagy ez csak valami hülyéskedés lehet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 23:57
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
15-30 ezer csak azért, hogy beleüríts a vécéjébe? Hát, nagyon kétségbeesett lehet. Ha már az nem gond, hogy erotikus szolgáltatást nyújtasz valakinek, akkor két kézzel kapjál egy ilyen ajánlaton! Félned nem kell tőle - gyanítom, inkább ő (is?) lesz zavarban. És olyasmiért kapsz pénzt, amit előbb-utóbb úgyis meg kéne csinálnod...
2016. dec. 29. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Igen és nem szabad lehúznom ennyi lenne túl szépnek hangzik hogy igaz legyen...
2016. dec. 29. 01:14
 13/30 anonim ***** válasza:
22%
Ezt én nem kétségbeesettnek hívnám, hanem egy aberrált beteg embernek! Először kakálj bele a vécéjébe, aztán elvágja a torkod, hogy azzal öblítse le! És az még a jobbik eset, mert akkor pár másodperc alatt kiszenvedsz. De lehet meg akarja nézni, honnan jön a kaki? Mi sem egyszerűbb, ha ehhes felvág agyéktól gégéig. Én meggondolnám!
2016. dec. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Én inkább adok egy tízest egy normál szexért! ;-)
2016. dec. 29. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Ezt írta:


A Nagydolog pedig direkt jotekony hatasu: tele van rosttal, vitaminnal, hasznos belflora bacikkal, es jollakat nagyon, de nem hizlal.

Mikor hosszabb ideig nincs Lany erre, csunya pocakot szoktam ereszteni a "normal" kajaktol.

Regen volt egy Salmonella fertozesem romlott eteltol, akkor a gyogyszerek agyonvagtak a sajat belbaci floramat. Fajdogal a hasam sokat, de ha igy egy Lany gyart nekem rendszeresen, minden helyreall a lany jotekony belbakteriumaitol, es tok jol vagyok

2016. dec. 29. 11:17
 16/30 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok? Van félnivalóm? Vagy nem veszélyes alak?
2016. dec. 29. 11:18
 17/30 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Hát, szerintem inkább felejtsd el. Ismered, vagy csak itt keresett meg?

Szerintem csak játszani akar vele, neki ez okoz örömöt, h tudja milyen ízű, szagú ami kijön egy csinos lányból. Mit fog tenni vele? Mint mondta, megeszi. Meg magára keni, kiveri vele, mintha téged dugna fenékbe és kakis lenne utána a farka.

H máshogy nem kaphat meg, így akar.

2016. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Semmivel sem veszélyesebb, mint bárki más, aki elhív a lakására bármilyen szexuális szolgáltatás okán. Persze az ilyesmi sosem teljesen veszélytelen, szóval némi minimális elővigyázatosság nem árt, de hát ez amúgy is így van. Az más kérdés, hogy amit leírt, az élettanilag baromság, bár lehet, hogy ő így éli bele magát a dologba, szóval hogyha belemész, akkor nyugodtan játszd el neki, hogy tényleg gyógyító hatással van rá az ürüléked.
2016. dec. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ez az ember full beteg! És érdekes, hogy csak egy fiatal lány széklete megfelelő... Mond meg neki, hogy bezacsizod és elviszed. Egy nyilvános helyen átadod, virítja a lóvét és mindenki boldog. Képzelem mi lehet a hűtőszekrényében! - Fiam! Eszel rendesen? Had nézzem csak, van kajád a fridzsiben!? Atyaisten! Mi ez a sok szar??!!?
2016. dec. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

"A normális széklet átlag 65-70 százalék vizet, 12-18 százalék zsírsavat, epesavakat és 10-25 százalék szervetlen alkotórészt (magnézium, kalcium, foszfor, vas) tartalmaz. Színét az epefesték (bilirubin) lebomlási terméke, a szterkobilin adja. A széklet lényegében tápanyagmaradványokból, baktériumokból, az emésztőnedvekből és a bél nyálkahártyájáról levált hámsejtekből áll. Egészséges emberek esetében tápanyagmaradványok benne alig találhatók, kivéve, ha a táplálék nagyobb mennyiségű emészthetetlen alkotórészből áll. A baktériumok a széklet szárazanyag-tartalmának 9 százalékát teszik ki."


Ettől lesz szerinted tényleg egészséges? Nem lennék a baratnője! "Isteni volt az ebéd, Drágám! Gyere, kapsz egy csókot! "

2016. dec. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!