Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elhiggyem hogy egy pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhiggyem hogy egy pasi tényleg csak azért fizetne hogy a wcjebe kak. Aljak és ott hagyjam neki? Vannak ilyenek vagy ez csak valami hülyéskedés lehet?

Figyelt kérdés
2016. dec. 28. 23:57
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Zárt osztályon lenne a helye.
2016. dec. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Egyetemi tanár.... Azt hiszem túl veszelyes lemondtam róla. Mert ha belegondolok honnan is lehetne egy tanárnak annyi pénze hogy erre szórja?
2016. dec. 29. 15:44
 23/30 A kérdező kommentje:

-------- Eredeti levél --------

A teljes levél amin ledöbbentem:


A tobbi lanyok is tudtak,h megeszem

Simogatta az egojukat

Tobben elturtek -sot szerettek-, ha dolguk vegeztevel en tisztitottam meg nyelvemmel a Lyukacskajukat. Nekem ez nagyon megtisztelo. Aztan lefurodtek persze s megmostam nekik elobb en, aztan Ok...

Szeretem a laza csajokat: mikor elmentek, szoktak mondani rohogve, h "Jo etvagyat!"; mikor pedig az eves utan halalkodo levelet kuldtem az eves mozzanatairol keszult fotokkal,mindig visszairtak, h "Egeszsegedre, baratom!". :D


Az egesz nalam lelki dolog: egy szep egeszseges fiatal lanytol minden finom, de ezek a vastag kemenyek egy fiatal lanybol valoban nem rossz izuek.

Amugy nem izlelgetem: felvagom kes-villaval nagy darabokra, melyeket egyben nyelek le. Vizzel, v a lany altal egy edenybe elore elkeszitett Pisivel...


A Pisit amugy termeszetesen literszam iszom,akar napi 3 liter, ha a szervezes megengedi.

Szoktunk kis sorozos bulit,melyeken a Lany pisil nekem par litert... :)


Mindezek a lelki egeszsegemet szolgaltak, de amugyse volt eddig ettol bajom.

A Pisi anyagaitol (urea, hugysav, kreatin, urobilin...) eleg fuggove tud valni a szervezetem, es a nagymerteku fogyasztas kis euforiaval es kellemes illuminalt allapottal is jar esetenkent.

Az anyagok karos hatasa ellen ugy vedekezek, h sok vizet fogyasztok en is -de a Lany is-, igy a bennem felszivodo Pisi mar igen higitott allapotu.


A Nagydolog pedig direkt jotekony hatasu: tele van rosttal, vitaminnal, hasznos belflora bacikkal, es jollakat nagyon, de nem hizlal.

Mikor hosszabb ideig nincs Lany erre, csunya pocakot szoktam ereszteni a "normal" kajaktol.

Regen volt egy Salmonella fertozesem romlott eteltol, akkor a gyogyszerek agyonvagtak a sajat belbaci floramat. Fajdogal a hasam sokat, de ha igy egy Lany gyart nekem rendszeresen, minden helyreall a lany jotekony belbakteriumaitol, es tok jol vagyok


Az egesz az Istenno-imadatomnak, mint vallasnak a resze is. De nincs annal felemelobb, mikor egy szep Lany szemebe nezek, es mindketten tudjuk, van egy nagy Titkunk: a Lany Teste taplal es itat engem, Testenek anyagai beepulnek az en szervezetembe, es bioritmusunk ossze van hangolva.

Egy csodas szimbiozis ez, DE nem barki jo hozza!! :)


Maszti nincs, eves-ivas kozben mely ahitatot erzek: konnyes szemek, meghatodas; es a Lanyrol abrandozok kozben... :)


Mindenre valaszoltam?

Nem remisztettelek el?

Mit szolsz a leirtakhoz?

Taplalnal engem? :)


Varom leveled, ma raerek... :)



2016.12.29. Nem tudom hogy mi neked a brutális. De van hogy nagyot van hogy kisebbet sikerül. És akik eddig voltak azok tudták hogy megeszed? Pisit is megiszod ? És nem lesz tőle bajod? Milyen az íze? Vagy miért jó ez? Vagy masztizol közben és ez egy ilyen fetish nem mindennapi :-))

-------- Eredeti levél --------

2016. dec. 29. 16:36
 24/30 A kérdező kommentje:

Alabb akkor mutatok par kepet az elvarasokrol.

Minimum ilyenek kellenek, vastagsagra is.

Az elso kep tenyleg a minimum.

Keves lany kepes ilyenekre. Alkati kerdes:jol kell tudni tagulni is.

Aki nem jol tagul, annak vekonyabb lesz, v darabokban jon ki, v hashajtas kell, v gyakrabban kell wc-re mennie. De ez nem jo nekem.


Eletemben hat Lanyt tamogattam igy, egy-egyet tobb even at.

Most 4 Lany Hurkai kozul mutatok peldat. Persze mindegyiktol tobb szazat kaptam. A legnagyobbakrol nincs sajna foto,mert azok regen szulettek,akkor meg nem volt digitalis fotozas...

Az elso kepen kozepes, a tobbin szebb meretek...

Amugy a wc-be egy edenyt szoktam helyezni, aztan raultek a Lanyok s behuzott ajto mogott szepen elvegeztek... Az edenybol ettem ki kesvillaval.

Latod a szitut.

Amikor fosuli wc-n inteztek, csomagoloanyagban vittem haza... Ld.utolso ket kep..

A Tieid ezekhez kepest milyenek?

:)

2016. dec. 29. 16:44
 25/30 anonim ***** válasza:
Uhhh. De neked ez a krapek tanárod? Vagy honnan ismered? Egyáltalán hogy jött ez szóba nálatok?
2016. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Ez egy egyetemi tanár? Basszus! Nem járnék ilyen egyetemre, ahol ilyen ember tanít! De szerintem vetesd ezt le innen, mert azért ez mégiscsak egy privát levél, ami nem tartozik másra! Ennyit -mint ember-megérdemel ő is, még ha szerintem nagyon beteg ember is!
2016. dec. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Bugyit adtam el neki. Állást kerestem arra jelentkezett. De lecsekkoltam tenyleg egyetemen tanít. Egyezik a fotó
2016. dec. 29. 17:28
 28/30 A kérdező kommentje:

A személyes részeket kivettem direkt.

Csak nem tudom ez csak engem dóbbent meg ennyire vagy vannak ilyenek? A fotókat ha felraknak ki is tiltanának nagyon durvák így biztosan igaz és nem kamu ahogy elsőre hittem komolyan gondolja!!!!!

2016. dec. 29. 17:30
 29/30 anonim ***** válasza:

Ha megnézed ezt a térképet, láthatod, hogy milyen széles és határtalan az emberi szexualitás a maga furcsaságaival: [link]


Kétségtelen, hogy ez egy kifejezetten bizarr eset, de számomra még csak nem is meglepő, hogy van ilyen. Mondjuk nekem is vannak extrém fétiseim, szóval jobban belelátok egy ilyen ürge fejébe, mint a legtöbben.

2016. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Ez hol van?

Bugyit adtál el neki? Mennyiért árulod? Bocs, h nem a témára válaszolok.

2016. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!