Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Van aki szereti a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Van aki szereti a puncitágítást? Pl. Kézzel vagy szexshopos műanyag speculummal?

Figyelt kérdés
2017. jan. 6. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
67%

ezt mindenki szereti.

főleg ököllel szoktam.

21/L



barom....

2017. jan. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem minősítenék senkit azért mert ezt szereti vagy nem szereti. Van aki az öklözést is szereti
2017. jan. 6. 12:11
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Hát lehet, hogy én vagyok akkor egy beteges romlott ember ( vagy nevezzetek annak aminek akartok), de én imádom a kézzel történő tágítást. Ha normálisan, ésszel van csinálva, akkor semmi bajod nem lesz tőle. A hüvely visszaáll és élsz tovább.

20L

2017. jan. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%

Nem tudom, de szerintem a speculum házi használatát be kellene tiltani.

Szörnyű dolgokat láttam, pedig elmúltam 18, de szabályosan sokkolt, láttam már szívátültetést, meg agyműtétet is, de még az sem sokkolt annyira, mint amit ennél az eszköznél láttam. :(

Komolyan hogyan engedélyezhetnek ilyesmit, az állatkínzásnál az emberek szörnyülködnek, de ez meg emberkínzás!

2017. jan. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kipróbálnám egy olyan csajjal mint a harmadik.

27f

2017. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A műanyag speculum csak egy játékszer, több videoban is láttam. Nincs benne semmi rossz
2017. jan. 6. 12:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi a konkrét bajod vele #4?
2017. jan. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%
Emberkínzás? Ez jó... Tudod kedves #4es van aki azt szereti és egyáltalán nem kínzás számára, aki meg nem szereti nem fogja használni... Ennyire egyszerű az egész, és egy ilyet NEM lehet összehasonlítani az állatkínzással!
2017. jan. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

Kedves 3-as. .....A hüvely visszaáll és élsz tovább.

Szerintem ahogy tágítjak egyre nagyobbat és nagyobbat kíván, az utolsó az oklozes amit lehet látni sok helyen.

De én már láttam láb fejet is bedúgni oda, szó.... szerintem nagyon kitágulsz ha így csinálod.

2017. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
Ismertem egy olyan nőt akinek az exférje nem tudott a vaginájában elélvezni annyira szét volt már tágítva.Nem hittem el de én is csak popsiba mentem el vele. Ja meg ha szopizott.
2018. febr. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!