Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más is van még rajtam kívül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van még rajtam kívül, aki nem szereti a 69-es pózt?

Figyelt kérdés

én úgy érzem, nem tudok egyszerre két helyre figyelni. vagy a saját élvezetemre koncentrálok 100%-ban vagy arra, hogy a másikat kielégítsem. (lány vagyok)

eddig minden partnerem szeretette ezt a pózt.. én lennék ilyen 'ritka' vagy más is van még így vele?



2017. jan. 6. 15:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is úgy vagyok vele ahogy te.

27f

2017. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok és 100%-ban egyetértek veled!
2017. jan. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én sem szeretek 69ezni egyrészt mert nehezen koncentrálok 2 helyre másrészt mert úgy egyszerűen nem tudom élvezni ha nekem csinálják nyelvvel mint más pózokba
2017. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is. Érdekes,azt hittem egyedi a problémám. Magát a franciázást szeretem,azonban ritkán van orgazmusom a 69 alatt. Azt hiszem igazatok van a koncentrálás ügyében. 46f
2017. jan. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szintén így vagyok. Nem tudok két helyre koncentrálni. De még olyan nővel sem találkoztam, aki tudott volna, ha mégis nekifogtunk. Mindegyik, amikor elkezdte igazán élvezni, akkor egyből ijesztő és életveszélyes dolgokat produkált. Csoda, hogy még mindig van mit megfogni pisiléskor.
2017. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik kedvencem. Nincs is ennél jobb, persze a megfelelő partnerrel, finom, illatos, borotvált punci, hmm :)
2017. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Dettó!21/L
2017. jan. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 RoseTyler ***** válasza:
Én se szeretem.
2017. jan. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be! 19/L
2017. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem nincs vele bajom, de jobban szeretem én is, ha külön-külön foglalkozunk egymással. 37F
2017. jan. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!