Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért mondják mindig ezt a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják mindig ezt a csajok amikor oda kerülne a dolog?

Figyelt kérdés
Az történt ismét ezzel a lánnyal is mint az előzővel is, megismerkedtünk tök jól elvagyunk, elég jól elbeszélgetünk a szexről ami nagyon tetszik nekik, mert nagyon jól tudok bánni a szavakkal, és jó a képzelőerőm. Na szóval jól elvagyunk, de amikor oda kerülne a sor mind a kettő kb ugyanazt válaszolta amikor őszintén rákérdeztem hogy "Ha megtörténne a dolog, utána már nem is keresném" ?Ezt miért mondják és mit kellett volna tennem hogy ne ilyen választ kapjak, vagy miért mondják ezt?Másnak is szokták mondani vagy csak én fogok ki ilyeneket? Kort is írjatok már meg nemet is köszi
2017. jan. 6. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Tudni akarják, hogy csak dugni akarsz-e vagy esetleg komolyabbat.
2017. jan. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
zért mondják mert sok az olyan akik kedvesnek tettetik magukat hogy megdönthessenek egy csajt hogy utána otthagyják és keressenek mégegyet,és csak óvatosak hátha te is ilyen vagy,17f
2017. jan. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De én valóban csak ezt akarom, mi ezzel a baj? Sosem mondtam nekik hogy párkapcsolatot akarok. MOst ez miért baj?Sokan vannak akiknek csak szexkapcsoltuk van, ebben mi a rossz?
2017. jan. 6. 21:22
 4/8 icu75 ***** válasza:
Nincs ezzel semmi baj még fiatal vagy. Csak az a bibi hogy ugye a normálisabb lányok meg komolyabb kapcsolatban gondolkodnak,ergo amikor őszintén bevallod,hogy neked csak az kell,akkor "röptetve" leszel 100esetből 99x.Ha nem vallod be,hazudozol,akkor gerinctelen vagy. Vagy keresel híresen bővérű ri.bi.ket
2017. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
INkább így dobjanak, de nem akarok hazudni egyiknek sem, inkább felvállom, még ha ez nem is tetszik nekik
2017. jan. 6. 21:47
 6/8 anonim ***** válasza:
vagy keress kapcsolatot
2017. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Tisztellek ezért a hozzáállásodért. Maradj egyenes, végre valaki aki nem töri össze a lányok szívét :)
2017. jan. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért mert tudják, hogy csak dugni akarsz velük, de ők nem csak dugni akarnak hanem komoly kapcsolatot. Ennyi.
2017. jan. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!