Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már dolgotok félős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már dolgotok félős csajjal? Hogyan tovább, meddig várjak, mikor nyílik meg és lesz "engedékenyebb"?

Figyelt kérdés
Múlt héten voltam kint egy csajjal (első találkozás).Tetszem neki,testbeszéde is ezt jelezte,viszont a csókig nemjutottam el.

2017. jan. 7. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Bunkó vagy Buggsy...
2017. jan. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

""Bunkó vagy Buggsy..."

Az üzenet szövege: mivan?"


Az hogy bunkó vagy bameg, mit akartál, első találkozásnál engedje hogy m3gdugd legalább tízszer?


Egy lánynak udvarolni kell, el kell érd hogy bízzon benned, ha baxni akarsz keress egy qurvát !!!

2017. jan. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Huu hat eleg felos,szorongo vagyok randikon...kell azert 3-4 mire oldodom 18/l
2017. jan. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan ennyire csak ez érdekel? Egyszer találkoztatok,ne várj csodát.Ha félénk és mondjuk szűz is,akkor 2-3 hónapot is várhatsz,de ha kapcsolatot szeretnél,akkor gondolom nem csak ez a része izgat a dolognak,legalábbis nem csak ez kéne,hogy izgasson...
2017. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy első randin nem volt csók, még nem biztos, hogy félős. Lehet, megfontolt. Vagy nem jöttél be neki.
2017. jan. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!