Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan ismerkedjek kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek kisebb pénisszel? 19F

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok a péniszem 12-13 cm ami meglehetősen zavar. Szerintetek, ezt előre kéne közölnöm, hogyha egy lánnyal találkozok vagy hogyha beregisztárok egy társkeresőre esetleg. Szerencsére meglehetősen helyes vagyok ezzel nincs baj :) A válaszokat előre is köszönöm.

2017. jan. 9. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jan. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Bizz a másikban. Nem tehetsz mást.

Szerintem ne jelezd előre.


Ha attól félsz hogy kinevet vagy lenéz emiatt - ami megeshet - akkor az a csaj mehet a pics@ba.

2017. jan. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 llorTllorT ***** válasza:
46%
persze .előre már bemutatkozásnál mondjad aladár vagyok 12 cm pénisszel.ez így a korrekt.
2017. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem a métet a lényeg, hanem az hogy mennyire játékos a gazdája. Nagyfarkú fickó is tud bénán szexelni és kisfarkú is képes többször csúcsra juttatni egy nőt.

Neked is van ujjad, nyelved..a nőknek meg több erogénzónája is van a hüvelyen kívűl. Figyelj a partneredre és cserébe olyan hálás lesz, hogy egyikőtöknek se marad hiányérzete. Dobd el a vonalzót, tanuld ki mit szeret egy nő és nincs miért parázni.

2017. jan. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Ha nincs hozzá normális vastagságod 4-5cm, akkor bukó a dolog. Nekem is ilyen kicsi és vékony mellette. Nem volt tartós kapcsolatom, egyik nő sem érzett semmit az átlag alatti selejt méretem miatt. A társkeresőt felejtsd el, az tele van méretmániás, meg dilis nőkkel. Ha nagy szerencséd van TALÁN találsz egy szűk rövidebb hüvelyű nőt..
2017. jan. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat a 4 cm szerintem megvan :) szerencsére de azért egy picit lelombozó :(
2017. jan. 9. 20:40
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Köszönsz neki pl így . Szervusz kicsi pénisz ,van kedved ismerkedni ?
2017. jan. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%

Minek jelezni ? Akit engem a farkam miatt szeretne, az nem kéne.

Mondjuk nekem 18 centis, már szinte fáj nekik mindig, én úgy gondolkodnék, hogy ne ez határozzon meg.

Ezzel is tudni kell élni. Valószínű ezt kell most megtapasztalnod.

2017. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
85%
Elárulok egy titkot. A legnagyobb erogén zóna a nő lelke. Ha szeret, akkor TOTÁLISAN MINDEGY mekkora a szerszámod. És ez fordítva is igaz. Vagy te kizárolag tökéletes testű nőbe tudnál beleszeretni?? Ha igen, ha csakis ez számít, no akkor gáz a kicsi pénisz.
2017. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!