Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon mennyibe kerül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon mennyibe kerül egy masszőr?

Figyelt kérdés
mennyibe kerül egy csinosabb masszőr , vagy aktust is kínáló nő?

2017. jan. 20. 01:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem a "rosszlányokon" érdeklődsz erről? :))
2017. jan. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
31%

Amúgy elmész akármilyen női masszőrhöz.

Azzal meglehet beszélni a plusz szolgáltatást.

Tudtommal még olcsóbb is.

2017. jan. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fizetnék én is amúgy akár maszekban dolgozó hölgynek kor mindegy lenne. Melóban a nagy súlyok emelgetésétől csomós a hátam szerintem. 21/F
2017. jan. 20. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Ahogy ígértem, mellékelve küldöm Neked részletes árlistámat.


Egy 60 perces tökéletes, érzéki, tantrikus kikapcsolódás akár 13.000 Ft-ért elérhető!*


Áraim tartalmazzák:

· frissítő masszázs


· meztelen testtel végzett csúszkamasszázs


· lingam masszázs (90 percben 2x)


· zuhanyzási lehetőség a masszázs előtt és után is


· korlátlan üdítőfogyasztás (ásványvizek, üdítők, gyümölcslevek, energiaitalok)


· teljes diszkréció (csak velem találkozol)


· luxus kategóriás helyszín és szolgáltatás



Ha további kérdésed lenne, vagy szeretnél időpontot foglalni, hívj az alábbi számon!


További képek, információk, kolléganők (4 kezes masszázs):

2017. jan. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Lány válogatja,de én sose próbálom rávenni olyanra amit nem vállal. Mindig óvatos vagyok,ezért a franciát is gumiban szeretem,így történt az is hogy elkezdtük a masszázst finom simogatás majd kézi munka,majd gumi csattant és francia, és jött a kérdés ,hogy folytathatjuk? Mit is? (Kérdeztem) erre felémtérdelt ,megcsókolt és közben beleûlt :) én meg csak pislogtam. Kiderült benne van az árban,de csak szimpátia esetén és ,ha nem kéri a vendég,szeret meglepetést okozni.

De vigyázz! Van aki gumi nélkül is vállalja a szexet és ezek örültek ,egy igazítás során vette le rólam a gumit,én meg úgy dugtam,de mázlim az volt hogy vállalt arcra élvezést ezért oda fejeztem volna be,de mikor kivettem a csupasz dákóm,úgy megijedtem hogy el se sültem,a furcsa az volt hogy az ágy mellett volt a gumi így nem véletlen jött le,azt mondta gyereket akar úgy hogy ne ismerje az apját,mondtam neki hogy őrült és orvosi segítségre lesz szüksége ,töröltettem az oldalról és izgultam,de nem kaptam el semmit,még mázli... bocs kicsit OFF,de sok sztorim van,sok helyen voltam :D

20/F

2017. jan. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
Kérném az előttem lévő hozzászólót, hogy legközelebb legyenek sárkányok és varázsbabok is a történetben, úgy még hihetőbb lesz és élvezetesebb köszönöm.
2017. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
5-ös vagyok,sajnálom hogy neked így jött le,de Te biztos az a kategória vagy akit a prosti nem vállal,mert nem vagy képes kibújni a zsírloltos pólódból,míg én egy elegáns ,jó képű faszi vagyok,akinek nem egyszer ingyen volt a szex prostival,mert élvezték ;) bocsi
2017. jan. 21. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!