Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nektek milyen fétisete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen fétisetek van? Mennyire tabu ez nektek kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Engem a következő dolgok izgatnak (már ha egyik-másik fétisnek számít):

- izgat a vadabb szex (nem állandóan az), amikor falhoz vágjuk egymást, vadul belevágunk a közepébe kis harapások, paskolások kíséretében

- kis kikötözés, szembekötés oda-vissza

- izgatnak a női lábak (csak olyan szinten, hogy szex közben szívesen adnék rá puszit és símogatnám a lábfejét egy nőnek)

- nudistastrandon kissé félrevonulva kis kézimunka (kiverés, ujjazás) és ha megoldható, akkor orál

- odáig vagyok a harisnyakötővel hordott harisnyáért, az egész szex alatt el tudnám képzelni, és az ezzel vagy csak külön felvett csipkés francia bugyi és csipkés melltartó (kicsit jobban tetszik alapból a franci bugyi egy nőn, mint a tanga, de persze hordjon, ami kényelmes)


1. Mennyire számítanának nálatok az általam leírtak perverznek?

2. Nektek mi izgatja fel a fantáziátokat?


28/F



2017. jan. 21. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem perverz és egyik sem fètis... Nézz utána hogy mit jelent a fètis... :)
2017. jan. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A kikötözésre már mondta azt nekem lány, hogy ez neki túl beteges fétis, és inkább akkor hagyjuk is. :(


Azért kérdeztem, hogy ezek mennyire tabuk egy kapcsolatban, illetve hogy a lányoknak vannak-e ilyen perverzebb vágyai?

2017. jan. 21. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
nem vagy tisztában a fogalmakkal, attól még, hogy valami izgat, nem lesz fétis. ezek amiket leírtál egyáltalán nem perverzek szerintem.
2017. jan. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szeretem a BDSM -et de nem tartom fétisnek párommal oda-vissza csináljuk. 23 L
2017. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!