Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Én vagyok korlátolt vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok korlátolt vagy a volt párom volt beszűkült látáskörű a szexre vonatkozóan?

Figyelt kérdés
2 hónapig voltunk együtt, én 31, ő 23 éves. A szex miatt is szakítottunk, ütköztek a nézeteink. Csak lovagló pózban volt hajlandó szeretkezni, heti 1 szer megengedett mást is. Ő 2-3 perc alatt elment, nekem férfiként nem ment az orgazmus a lovagló pózban, másban igen. Azt mondta, hogy velem van a baj, mert exe is 2-3 perc alatt elment csak éppen ő lovaglóban. Oda is volt érte, éreztette a két hónap alatt egy kicsit, hogy hiányzik a szex vele. Mit tegyek ha nem tudok abban elmenni, csak másfélében? Hülye vagyok? Eddigi párjaim toleránsabbak voltak, úgy csináltuk, hogy először nekik legyen jó, majd váltás és nekem is. De itt heti 1 szer volt ,,megengedve" de akkor is azt kaptam, hogy mennyire meghittségmentes ez a kutyapóz, stb. Misszionáriusban meg azért nem volt jó, mert fájt neki, de előző párjával se ment abban. Szóval se így, se úgy...Szakítottunk.
2017. jan. 22. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem beszűkült látókörű, csak nem illettetek össze ilyen téren, őt meg nem különösebben érdekelte mi a jó neked.
2017. jan. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hibás. Én nő vagyok és nem szeretem a lovaglópózt az egyetlen amiben nem jó,senkivel.
2017. jan. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már az elején kirúgtam volna!
2017. jan. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Érdekes, eddigi 5 exemből 4 csak ebben a pózban tudott elmenni. Nem illettünk össze, tehát hiába a vonzalom, a jó kommunikáció, ha eltérő a szexuális igény, beállítottság.
2017. jan. 22. 15:51
 5/6 A kérdező kommentje:
Dehogy rúgtam ki, beleszerettem, ő belém nem igazán.
2017. jan. 22. 15:51
 6/6 anonim ***** válasza:

o igy szerette, te ugy szereted.

Egyszeruen nem illetek össze szexuálisan, szokott ilyen lenni, akkor mást kell keresni.

2017. jan. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!