Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől rossz egy pasi az ágyban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől rossz egy pasi az ágyban?

Figyelt kérdés
De meg kérdezem azt is hogy mi az a dolog amire egy lány azt mondja ez egy igazi pasi ?
2017. jan. 24. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
önző
2017. jan. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

önző és nem figyel rád.

Ennyi

Aki törődik veled és megpróbálja a te élvezetedet az övé elé helyezni, az úgy is talál valamikor egy megoldást, hogy te vigyorogva fejezd be a szexet.

2017. jan. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Önző, lusta, lelankad, túl hamar megy el, túl későn megy el.


Nem passzolnak a méreteink, bár ettől csak számomra rossz.

2017. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem arra figyel hogy mi az ami mindkét félnek jó...
2017. jan. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Ha csak magára figyel és önző dög.
2017. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

éééssss--én is azt mondom, hogy az a rossz, ha önző. Ennél már csak az rosszabb, ha önző és mellé még meg van győződve, hogy ő milyen jó az ágyban.


Nekem volt olyan, aki a fejébe vette, hogy ő attól lesz figyelmes+lepedő akrobata, ha jó az orálisban. A bibi csak ott volt, hogy engem nem izgat fel különösebben ha orálisan izgatnak, viszont az istennek sem vette észre mennyire unom, pedig jeleztem is felé.


Amúgy az önzőség nálam azt is magába foglalja, ha erőszakos is. és itt most nem a szélsőségekre gondolok(pl.:nemi erőszak), hanem mikor erőltet olyan dolgokat amit te nem szeretnél.

2017. jan. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

rossz: önző, nem változatos a szex, mindig ugyanazok a pozíciók, lelankad, hamar elmegy, nem figyel, nincs előjáték, túl vadul csinálja


jó: hosszú előjáték, romantikus (simogatás, bújás az elején), megvárja, hogy legyen nekem is orgazmusom, úgy bánik velem, mint egy királylánnyal :D

2017. jan. 25. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!