Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyenek a kisebb szerszám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyenek a kisebb szerszámmal megáldott férfiak?

Figyelt kérdés
Kérem, a "nem a méret, lényeg" hozzá szólásokat, elhagyni. Egyszerűen csak azért, mert sajnos sok-sok ember megannyi próbálkozásának sikertelenségének, nyíltan, vagy csak célozgatva kimondott tapasztalata. Most akkor ezek a férfiak hogyan legyenek férfiak? Hogyan éljék túl a megannyi megaláztatást, megcsalást, válásokat? Igyekszenek tisztességesen élni, tisztességesen nevelik gyermekeiket, mégis mindent ők veszítenek el. Miért is?

#pénisz #Szex. Kapcsolatok
2017. márc. 5. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

Nézd, ha az intim méret nem 10 cm alatt van, akkor nincs probléma.

Egyébként pedig ilyenkor jobban rá lehet dolgozni az előjáték során (orális szex, simogatások, kézzel történő ingerlés) és olyan pózokat részesíteni előnyben, ami kifejezetten a kisebb szerszámmal megáldott férfiakkal való együttlétekre találtak ki.

Az én páromnak teljesen átlagos mérete van, 15 cm, viszont ha felemelem a lábaimat és ő nagyobbakat lök, akkor már óvatosabbnak kell lennie, mert elégi a méhszájamat. Tehát ez egy kisebb mérettel rendelkező pasinak teljesen előnyös póz. Vagy ilyen pl. a kutyapóz, ott is jóval mélyebbre lehet szaladni.

Illetve ha belegondolsz kérdező, gyakorlatilag nem csak hüvelyi orgazmus létezik, tehát mondok egy példát, ha egy lányt orális szexben részesítesz és közben ujjazod, attól is el tud menni. És nyilván az ujjaid kisebbek is, vékonyabbak is, mint az intim méreted, nem?:) Tehát bármilyen pózban, ha kicsi is a szerszámod, de ingerled a csiklóját, akkor máris tök mindegy, hogy mekkora az akkora, mert el fog tudni élvezni.

És gyakran a megcsalás nem amiatt van, mert valakinek nem megfelelő az intim mérete, gyanítom itt sem erről van szó. Ha egy nő melletted nőnek érzi magát, ha mind testileg, mind pedig lelkileg törődsz vele, ha egészséges önbizalommal rendelkezel, ha magabiztos vagy, ha férfiként tekinthet rád, mert férfiként viselkedsz, akkor nem fog félrelépni!

2017. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
"ha egészséges önbizalommal rendelkezel, ha magabiztos vagy" Ezt elárulod, hogy kis mérettel hogyan? Nem támadásként kérdezem, tényleg nem, csak szeretném tudni, mert nekem nem megy.
2017. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

"Ezt elárulod, hogy kis mérettel hogyan?"

Ismertem egy srácot, amolyan barátság extrákkal dolog volt köztünk még tizenéves koromban. 11 cm volt neki mindösszesen, tehát nem volt nagy. Ettől függetlenül egy vagány, jó fej srác volt, akivel tök jól el lehetett lenni, aztán amikor szexre került a sor és először szembesültem vele, hogy mekkora az akkora, kicsit szégyenkezve közölte, hogy hát neki csak ekkora, de ez nem tartotta vissza attól, hogy leteperjen és olyan orális örömökben részesítsen, hogy csak na és teljesen odategye magát, amitől nagyon élveztem az együttlétünket és szívesen voltam vele többször is.

Tehát így. Oké, kicsi van, vagy kisebb, de el kell fogadni, együtt kell vele élni, mert nagyobb sajnos nem lesz, de ha teljesen odateszed magad a szexben, akkor nincs miért önbizalom hiányosnak lenned.:)

2017. márc. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szűk nőket kell keresni:)
2017. márc. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért kellett lepontozni, én csak kérdeztem egy dolgot egy normálisnak tűnő nőtől, bármi rosszindulat nélkül. Bocsi, tényleg.
2017. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös. Nem én pontoztalak le és nem is értem, hogy miért kellett lepontozni. De tudod, ez az oldal már csak ilyen. Nem kell vele foglalkozni, a lepontozókkal, azért remélem tudtam segíteni a válaszommal.
2017. márc. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, és köszönöm :) Próbálom én is ezt elfogadni, csak nagyon nehezen megy, és eléggé tartok emiatt a lányokhoz való közeledéstől, majd később a szextől.
2017. márc. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Figyelj. Szerencsére nagyon sok nő van a világon, nagyon sok fajta. Mind személyiségben, mind hozzáállásban. És lehet, hogy lesz rossz tapasztalatod, de az mindenkinek van. De lesznek majd nagyon jó tapasztalataid is, ami sokban csak rajtad áll. Hogy ne tartson vissza téged semmi.

Miért, azt hiszed, hogy az út a gyönyörhöz a nagy méreten át vezet? Tapasztalatból mondom, hogy tévedés. Volt már dolgom nagyobb mérettel rendelkező személlyel is, fele annyit nem kaptam az együttlét során, mint mással, akinek jóval kisebb volt.

2017. márc. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
77%

A két szélsőséges "nem a méret a lényeg" illetve a "once you go black you'll never go back" propaganda helyett ki lehetne végre mondani az IGAZSÁGOT, csak az nem annyira ragadós.


Ha a tartomány 14-18 centi közé esik, a vastagság átmérője pedig 4-5 centi közé, akkor a méret nem SZÁMOTTEVŐ. Természetesen ahogy a férfiak, a nők befogadóképessége is különböző, összetettebb kérdés ez annál, hogy kinek mekkora.


Mivel a nők egyébként is érzékenyebbek a különböző ingerekre (szituáció, illat, romantika, érintések, stb.) a kis péniszű férfiak önbizalomhiánya és a nagy péniszű férfiak hatalmas egója sokkal többet számít, mint amit fizikálisan ténylegesen elér a pénisz.


Ebből alakul ki a sok "azt szeretem, ha fáj" meg "az elején fájt a méhszájam, de azóta már hozzászoktam és jól esik ha fáj" és a másik oldalon a "nem éreztem semmit".


Tény 1. Valóban az ujjaddal is lehet okozni olyan óriási, hatalmas orgazmust a nőnek, hogy sosem felejti el.


Tény 2. Ha stresszelsz akkor az egyébként sem méretes farkad sem úgy keményedik, a nő is érzékeli, hogy stresszelsz és beszorong, rengeteg probléma van ilyenekből is.


Végezetül pedig azt se felejtsük el, hogy párkapcsolatot keresünk, vagy szexpartnert.


Mert előbbinél ha a férfi egyébként minden más téren rendben van, akkor lehet akár impotens is, megoldják felcsatolhatóval, nyelvvel, ujjal és vibrátorral, de ehhez tényleg nagyon rendben kell lennie a férfinek és A NŐNEK IS belsőleg, értelmileg és érzelmileg is.


Utóbbinál viszont nem véletlen, hogy a nagy farkú férfiak azok, akik nagy nőcsábászok, az egyéjszakás kalandok művelői, míg a kisebb farkú férfiak pedig ha ők is ilyen beállítottságúak, akkor negatív tapasztalatok miatt sérülnek lelkileg.


Egy barátnő kisebb eséllyel fogja azt mondani, hogy kicsi a farkad és lealázni, egy éjszaka buliban felszedett fehérmájú csaj sokszor még akkor is "teszteli az önbizalmadat" amikor amúgy teljesen jó a méreted, csak éppen nem lószerszám.

2017. ápr. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!